2018 TESETTÜR MAYO TRENDLERİ


2018-Tesettur-Mayo-Modelleri

Tesettür mayo trendleri

Tesettürlü bayanların 2018 yılı trendleri içerisinde merak ettiği tasarımlardan birisi de mayo modelleri. Yaz aylarında tatile gitmeyi planlayan bayanlar plajlarda rahatlıkla giyebileceği ve sezonun trendlerine uygun olan bir mayo modeli seçmek istiyorlar.

2018 tesettür mayo modellerinde en çok dikkat çeken tasarımlar tayt ve tunik ikili takımları. Daha çok bol pantolon şeklinde olan mayolarda bu yıl bayanların daha çok rahat etmesi için taytlar olarak değiştirilmiş.

Tayt tunik ikili takımlarında taytlar oldukça sade tutulmuş. Aslında tuniklerde de bu yıl sadelik ön planda diyebiliriz. Daha çok geometrik desenleri ve çiçek desenlerini tunikler üzerinde görüyoruz. Tuniklerin üzerindeki türbanlarda da bu yıl sadelik ön planda. Tek renk tunik ve tayt ile uyumlu türbanlar çok şık duruyor.

Bayanların rahat etmeleri için her detay düşünülmüş diyebiliriz. Bol paça olan pantolon mayo modellerini üzerinde yer alan mayolarda daha bol kesim tunikler tercih edilmiş. Ayrıca önden fermuarlı giyip çıkarması daha rahat olan tunik modelleri de yer almakta.

2018 tesettür mayo modellerinde sadelik ön planda tutulmuş. Ama etnik desenlerin olduğu modelleri de görmemiz mümkün. Kısacası her zevke hitap eden mayo modelleri sezon parçaları içerisinde yer almakta.

Tesettür mayolarını aynı renklerde plaj çantası, ayakkabı veya plaj terliği ile tamamlayarak güzel bir kombin oluşturabilirsiniz.

kaynak: https://www.tarzitrend.com/tesettur-mayolarda-2018-tasarimlari.html

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.