2018 TESETTÜR İŞLEMELİ ABİYE MODELLERİ


1x1.trans
Islemeli-Tesettur-Abiye-Modelleri

İşlemeli tesettür abiye modelleri

2018 tesettür abiye modellerindeki trendleri sizlerle paylaşmaya devam ediyorum. Bugünkü yazımda ise bu senenin bir diğer modası olan işlemeli tesettür abiye modelleriyle ilgili bilgili vermek istiyorum.

Tesettür abiye modellerinde bu sezon işlemeler oldukça fazla kullanıldı. İşlemeler abiyelerin tamamında görebileceğimiz gibi sadece üst kısımda veya sadece eteklerde görebilirsiniz.

slemeli-abiye-modelleri3

Tesettür abiye modellerinde bu sezon pelerinler çok fazla kullanıldı. İşlemeli tesettür abiye modellerinin üzerinde de yer verilen pelerinler şık ve gösterişli bir görüntü oluşturuyor.

slemeli-abiye-modelleri5.png

Etek kısımlarında kullanılan tül detaylar işlemler ile birlikte kullanılınca abiyeler romantik bir görünüme kavuşuyor. Bu abiyeleri nikah töreninizde kullanabilirsiniz. Bu şekilde gösterişli ve unutulmaz bir gelin olabilirsiniz.

slemeli-abiye-modelleri1


Kabarık etekler abiyelerde de gelinliklerde de oldukça fazla kullanıldı. Bu şekilde kabarık eteklerde kullanılan işlemler abiyeye Osmanlı kıyafeti görünümü oluşturmuş. Abiyelerin etek kısımlarına eklenen tül detaylar bir bütünlük sağlayarak romantik bir görünümde oluşturmuş.

slemeli-abiye-modelleri2

İşlemeli tesettür abiye modellerinde daha çok parlak desenli gümüş ve altın renklerde ipler ile işlemeler yapılmış. Özellikle bu şekilde parlak kumaşlar ile yapılan abiyeler üzerinde kullanılan parlak işlemeler abiyenin görünümüne başka bir hava katmış.

slemeli-abiye-modelleri4

Nişan töreninizde veya kınanızda bu tür bir abiye elbise kullanabilirsiniz. Abiyenin üst kısmına yapılmış olan işlemeler çok şık ve gösterişli olmuş. Etek kısmındaki tül detaylar abiyeye romantik bir hava katmış. Katılacağınız davetlerde de bu abiyeyi rahatlıkla kullanabilirsiniz.

kaynak: www.tesetturgiyimkabini.com/2018-tesettur-abiye-modasi.html

Bir önceki yazımız olan 2018 TESETTÜR GELİN BAŞI MODELLERİ başlıklı makalemizde Tesettür Gelin Başı ve Tesettür Gelin Başı Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*