2018 TESETTÜR HAMİLE KIYAFETLERİ


1x1.trans
2018-Tesettur-Hamile-Modası

Tesettür hamile kıyafetlerinden trendler

2018 yılına dair kıyafet trendlerini daha önce sizlerle paylaşmıştım. Bugün sizlerle 2018 tesettür hamile modasına göz atalım.

2018 tesettür hamile modasında rahatlık ön olanda tutulmuş. Hamilelerin hem şık olması sağlanmış hem de kıyafetler içerisinde rahat olmaları sağlanmış.

2018-tesettur-hamile1

Hamilelerin vazgeçilmez kıyafeti olan tuniklerde daha çok bol kesim tunikler kullanılmış. Hem günlük yaşam için hem de iş ortamında kullanılabilecek bu tuniklerde fırfır, volan kol, işleme gibi detayların eklendiği modeller tercih edilmiş.

2018-tesettur-hamile2.jpg

2018 tesettür hamile modasında elbiselere oldukça fazla yer verilmiş. Boydan elbiseler kullanılan kumaşlar ile şık bir görüntü oluşturmuş. Yine elbiselerde tek renk kumaşlar tercih edilse de eklenen detaylar ile elbiseler hareketlendirilmiş.

2018-tesettur-hamile4-668x1024


 

Bol paça pantolonlar ile kullanılabilecek olan tunikler ve uzun bilek üstü modellerdeki tunikler hamile bayanların gözdesi olabilecek tarzda kıyafetler diyebiliriz.

2018-tesettur-hamile3-681x1024

2018 tesettür hamile modasında tabiki abiye kıyafetlere de oldukça fazla yer verilmiş. Hamile bayanlar için özel günlerde rahatlıkla kullanabilecekleri boydan elbisler veya iki parça olan takımlar tasarlanmış. Bu kıyafetlerde de bu senenin modası olan dantelli kumaşlar, tül detaylar, üç boyutlu desneler oldukça fazla kullanılmış.

2018-tesettur-hamile5

Hamile bayanların en çok içerisinde rahat ettiği kıyafetlerden birisi lastikli tayt pantolonlar. Bu sezonda lastikli tayt pantolonlar hamile bayanlar tarafından farklı kombinlerde kullanılacak.

2018 tesettür hamile modasında renk seçeneği oldukça fazla tutulmuş ve daha çok canlı renkler tercih edilmiş, Pudra, beyaz, mor, yeşil, sarı, kahverengi gibi renk tonlarında kıyafetler ile sıklıkla karşılaşabilirsiniz.

kaynak: www.tesetturgiyimkabini.com/2018-tesettur-hamile-kiyafetleri-renkli-dinamik-rahat.html

Bir önceki yazımız olan HIRKA KOMBİN ÖNERİLERİ başlıklı makalemizde hırka kombini ve hırka kombini önerileri hakkında bilgiler verilmektedir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*