2018 Tesettür Gelinlik Modelleri2018 yılında diğer yıllara göre gelinlik modellerinde biraz daha sadelik ön planda olsa da 2018 tesettür gelinlik modelleri bu konuda biraz daha albenisi yüksek olacak. Gelinlerin hayali olan prenses modeller tesettür gelinlikler de devam edecek. Aynı zaman da krem renk gelinlikler de bu yıl oldukça tercih edilen modeller arasında yer alacak. Bayanların hayallerini süsleyen ve bu yıla damga vuracak tesettür gelinlik modellerini gelin birlikte inceleyelim.

Fotoğrafta da gördüğümüz üzere bu yıl dantel detaylar ön planda olacak. Özellikle bu dantel detaylar gelinliğin uç kısımlarında yer alırken, gelinliğin ara kısımlarında da bu detayları görebileceğiz. Duvak modellerinde krem rengi görüyoruz. Aslında bu da gelinliğe hareket katmak amacı ile ideal seçenekler arasın da yer alacaktır.

Bu yıl aynı zaman da gipür detaylar da 2018 tesettür gelinlik modellerinde sık sık göreceğiz. Gipür detayların yanı sıra ayrıca dantel detaylar da birlikte kullanılarak daha da gösterişli gelinlik severlere hitap edecek. Ayrıca renkli çiçeklerde geçtiğimiz yılın modası olup, bu yılda aynı akım devam edecek.

 

Dantel detayları yine bu gelinlik modelinde de görüyoruz. Duvakların uç kısımlarına konumlandırılmış olan duvak modellerin de ayrıca kuyruk kısmı ayrı bir hava katarak desenli bir kumaştan yapılmış. Gelinliğin ön kısmında sadece tül detay yer alırken bu gelinlik modeli de bu yılın en çok tercih edilen modelleri arasında yer alacak. 2018 tesettür gelinlik modelleri de gördüğümüz üzere dantel detaylar bu yıl ön plana çıkacak.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.