2018 TESETTÜR GELİN BAŞI MODELLERİ


1x1.trans
2018-Tesettur-Gelin-Bası-Modelleri

Tesettür gelin başı modellerinde yeni sezon

2018 yılında gelinlik modasının neler olacağına dair sizlere daha önceki yazılarımda bilgiler vermiştim. Bugünde bu yıl evlenecek tesettürlü bayanlar için tesettür gelin başı modelleri hakkında bilgi vermek istiyorum.

2018-tesettur-gelin-turban-modelleri1

2018 gelinlik modasında üç boyutlu çiçekler, inciler, taş işlemeler ve danteller oldukça fazla karşımıza çıkacak. Gelinliklerde daha çok etekleri kabarık olan tül etekler kimi zaman dantel ile hareketlendirilerek kullanılıyor.

2018 tesettür gelin başı modelleri de gelinlikleri takip ediyor ve bir bütünlük yakalanıyor diyebiliriz. Seçtiğiniz gelinliğinizin özelliğine göre gelin başını seçebilirsiniz veya beğendiğiniz farklı bir gelin başı modelini tercih edebilirsiniz.

2018-tesettur-gelin-turban-modelleri2

Üç boyutlu çiçeklerin olduğu gelinlik modelleri bu sezon evleneceklerin sıklıkla göreceği bir model. Tesettür gelin başı modellerinde de yine bu şekilde üç boyutlu çiçeklerin olduğu bir gelin başı modeli tercih edebilirsiniz.


2018-tesettur-gelin-turban-modelleri4

İnci detaylı tesettür gelin başı modelleri de bu sezon çok kullanılacak. İnci detayların eklendiği türbanlar çok şık ve gösterişli duruyor diyebilirim. Gelinliği biraz sade olan gelinler bu şekilde inciler ile hareketlendirilmiş olan türbanlardan birini tercih edebilirsiniz.

2018-tesettur-gelin-turban-modelleri3

Çiçek detaylar tesettür gelin başlarında fazlaca kullanılmış. Burada olduğu gibi beyaz dışında farklı renklerin kullanıldığı bir gelin başı modeli de tercih edebilirsiniz.

2018-tesettur-gelin-turban-modelleri5

Bunlar dışında tabii ki taçların olduğu tesettür gelin başı modelleri de bulunmakta. Bu taçlar ise klasik taç modellerinden biraz daha farklı tasarlanmış, daha gösterişli modeller olacak.

kaynak: www.tesetturgiyimkabini.com/tesettur-gelinliklere-ozel-yeni-turban-modelleri.html

Bir önceki yazımız olan 2018 TUNİK MODELLERİ başlıklı makalemizde 2018 tunik modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*