2018 TESETTÜR ABİYELERDE PÜSKÜL DETAYLAR


1x1.trans
201-Tesettur-Puskullu-Abiye

Tesettür abiye modellerinde püskül detaylar

2018 tesettür abiye modasını tek tek incelemeye devam ediyoruz. Bugün sizler için tesettür abiyeler de püsküllerin eklendiği modelleri incelemeye alalım. Farklı markaların tesettür püsküllü abiye modelleri ise şunlar.

2018-tesettur-puskul-detaylı-abiye1

Benim en çok beğendiğim tesettür püsküllü abiye modelinden başlamak istiyorum. Bu sezon mor rengi ve tonlarını abiyeler de oldukça fazla göreceğiz. Tesettür püsküllü abiyeler de öyle abartılı modeller karşımıza çıkmayacak diyebilirim. Bu şekilde kol detaylarında ve omuz detaylarında püskülleri daha çok göreceğiz.

2018-tesettur-puskul-detaylı-abiye2

Bu tesettür püsküllü abiye modelinde ise püsküller hem kolda hem de yaka detaylarında kullanılmış. Bu şekilde işlemler ve etek kısmı sade tüllü abiyeler bu sezonda abiye modelleri arasında yerini alacak.

2018-tesettur-puskul-detaylı-abiye3


Tesettür püsküllü abiye modellerinde abiyelere eklenen püsküller tek başlarına kullanılmamış. Sezonun trendi olan diğer detaylar ile bir araya getirilmeye çalışılmış. Mesela burada eklenen küçük çiçek detaylar ve püsküller ile sade abiye hareketlendirilmiş.

2018-tesettur-puskul-detaylı-abiye4-1024x1024

Bu abiye modelinde de yine püsküller ile pelerin bir arada kullanılmış. Oldukça şık ve sade bir model olan bu abiye nişan ve söz gibi özel günlerinizde kullanabileceğiniz mükemmel bir tasarım diyebiliriz. Sadeliği seven ama küçük detaylarda olsun isteyen bayanlar bu omuz detayındaki püsküller ile güzel bir şıklık yakalayabilirler.

2018-tesettur-puskul-detaylı-abiye5

Tesettür püsküllü abiye modellerinde bu şekilde parlak renklerden yapılmış abiyeler de karşınıza oldukça fazla çıkabilir. Püskül detaylar abiyenin omuz kısmında belirgin bir şekilde kullanılmış. Yine parlak taşlardan yapılmış işlemlerde elbisenin üst kısmını süslemiş. Etek kısmında ise sadelik tercih edilmiş.

kaynak: http://www.tesetturgiyimkabini.com/2018-tesettur-abiye-modasi.html

Bir önceki yazımız olan 2018 TESETTÜR ABİYE MODELLERİNDE PELERİN ŞIKLIĞI başlıklı makalemizde tesettür pelerinli abiye hakkında bilgiler verilmektedir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*