2018 TESETTÜR ABİYE MODELLERİNDE PELERİN ŞIKLIĞI


1x1.trans
2018-Tesettur-Pelerinli-Abiye

Tesettür abiyeler de pelerin şıklığı

2018 yılının trendlerini sizlere tanıtmaya devam ediyoruz. Tesettür abiye modasında birbirinden iddialı tasarımlar bu sezon oldukça fazla karşımıza çıkacak diyebilirim. Özellikle bu sezonun öne çıkan parçalarından birisi ise pelerinli tesettür abiye modelleri olacak diyebilirim.

2018-tesettur-pelerinli-abiye1

Tesettür giyim üzerine birçok ünlü marka 2018 koleksiyonlarını görücüye çıkardı. Biz bugün sizler için abiye modellerini incelemeye alacağız. Öncelikle şunu söyleyeyim bu sezon abidelerde pelerin, püskül detaylar, taş işlemeler, tül detaylı etekler, çiçek desenli abiyeler ve daha fazlası bizleri bekliyor. Ben bugün sizler için öncelikli olarak tesettür pelerinli abiye modellerini incelemeye alacağım. İlerleyen zamanlarda ise tek tek diğer abiye modellerinden sizlere farklı görseller sunacağım.

2018-tesettur-pelerinli-abiye2-895x1024


Pelerinli tesettür abiye modellerine baktığımızda daha çok açık renk tonlarında krem, pudra, mavi gibi açık tonlarda pelerinlerin kullanıldığını görüyoruz. Çünkü bu şekilde abiyenin bir masalsı görünüme kavuşması sağlanmış. Ama bu renkler dışında farklı renklerde de tesettür pelerin abiye modelleri bulmanız mümkün.

2018-tesettur-abiye-modelleri4-683x1024

Tesettür pelerinli abiye modellerinde benim en çok hoşuma giden model ise bu oldu diyebilirim. Hem renk olarak çok güzel hem de sade ama gösterişli bir model olmuş. Özellikle pelerinin ön taraftaki detayı gerçekten çok hoş olmuş. Zaten pelerinlere eklenen bu şekilde küçük detaylar pelerinleri daha da farklı kılmış.

2018-tesettur-pelerinli-abiye4

Tesettür pelerinli abiye modellerinde pelerinler öyle kalın kumaşlardan yapılmamış. Zarif ve şık durması için daha çok ince tüllerden yapılmış. Bu şekilde ise kıyafetler gerçekten masalsı ve romantik bir hava katmış.

kaynak: http://www.tesetturgiyimkabini.com/2018-tesettur-abiye-modasi.html

Bir önceki yazımız olan 2017/2018 KIŞ TESETTÜR MODASI TRENDLERİ başlıklı makalemizde 2018 tesettür kış modası hakkında bilgiler verilmektedir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*