2018 KIŞLIK ŞAL MODELLERİ


1x1.trans
2018-Kıslık-Sal

Kışlık şallarda 2018 trendleri

Tesettürlü bayanlar tarafından şallar oldukça sık kullanılmakta. Eşarba göre daha kolay bağlanmasının yanında farklı renk ve desenlerde olması bayanlar tarafından tercih edilmesinin en önemli sebepleri.

2018-kıslık-sal1

2018 kışlık şal modellerinde hem sade hem de desenli kumaşların yer aldığını görüyoruz. Özellikle tesettürlü genç bayanlar tarafından tercih edilen şallar spor giyim için de klasik giyim için de oldukça uygun. Abiyelerin tamamlayıcı parçası olarak da şalları kullanmanız mümkün.

2018-kıslık-sal2

Desenli şallarda desen karmaşası yok. Desenler sade tercih edilmiş ve şallar bu şekilde çok şık durmuş. Özellikle ekose desenlerin yer aldığı şallar bu sezon ekosenin yer aldığı parçalardan birisi. Bunun yanında minimal desenli şallarda bu sene tesettürlü bayanların kombinlerinde kullanabileceği parçalardan birisi.

2018 kışlık şal modellerinde gri, bordo, siyah gibi koyu renklerin oldukça fazla kullanıldığını görüyoruz. Bunların yanında desenli şallarda ise yine siyah, bordo, mor, siyah ve beyaz gibi renkler kullanılmış.


2018-kıslık-sal4

Şalların uç kısımlarına eklenen bu dantel detaylarda şalların çok şık görünmesini sağlıyor. Bu tür şalları günlük kombinlerinizde de kullanabilirsiniz.

Şalların uç kısımlarında yine püskül detaylara da yer verilmiş. Kısacası 2018 kışlık şal modelleri her zevkten tesettürlü bayanlara hitap edecek tasarımlar olmuş diyebiliriz.

2018-kıslık-sal5

Bu senenin trendi olan triko kazaklarınızı sade yün şallar ve kot pantolonunuz ile kombinleyerek kullanabilirsiniz.

2018 kışlık şal modelleri ve kombin önerilerini sizlere sunmaya çalıştık. Yeni sezon şal modellerini buradan inceleyerek kışlık alışverişinizi yapabilirsiniz.

2018-kıslık-sal3

kaynak: http://www.tesetturgiyimkabini.com/2018-kislik-sal-modelleri.html

Bir önceki yazımız olan GÖNÜL KOLAT 2018 ABİYE KOLEKSİYONU başlıklı makalemizde 2018 abiye koleksiyonu ve Gönül Kolat abiye hakkında bilgiler verilmektedir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*