2018 KAŞE KABAN MODELLERİ


1x1.trans
2018-Kase-Kaban-Modelleri

Kaşe kabanlar bu sene çok renkli

Kışın vazgeçilmez ve en iyi dış giyim kıyafeti kaşa kabanlardır. Birbirinden farklı modeller ve renkler ile ünlü markaların koleksiyonlarında en çok yer verdiği dış giyim kıyafeti olan kaşe kabanlarda bu sene renkli tasarımlar karşımıza çokça çıkacak.

2018 kaşe kaban modasını sizler için incelemeye aldık. Her sezon kabanlar kendine yer buluyor diyebiliriz. Geçen sezonda daha çok çizgilerin ve desenlerin olduğu kabanlar moda iken bu sezon tek renk kabanlar moda.

2018-kase-kaban1

Kaşe kabanlarda renk seçeneği oldukça fazla. Biliyorsunuz bu kış canlı renkler her kıyafette karşımıza çıkacak. Kaşe kabanlarda da hardal sarısı, gri, kırmızı, bordo gibi farklı renkleri bulmanız mümkün.

2018 kaşe kaban modellerinde düğme ve kemerler kullanılmış. Yani daha çok sadelikten yana bir tasarım yapılmış. Kabanlarda hakim yaka, kapüşonlu, yuvarlak yaka gibi farklı modeller bulmanız mümkün.


2018-kase-kaban2

2018 kaşe kaban modelleri her yaştan insanın zevkine hitap edecek olan modeller. Kışın soğuk günlerinde sizi sıcak tutacak olan bu kabanlar ayrıca hem klasik giyime hem de spor giyime uygun kıyafetlerdir. Bunun yanında kabanınızı seçerken giyim tarzınıza uygun bir kaban modeli seçerek kabanınızı her daim kullanabilirsiniz.

2018 kaşe kaban modelleri tesettürlü bayanların da zevkine hitap edecek modeller. Özellikle genç tesettürlü bayanlar bu kaban modellerine mutlaka göz atmalılar. zevkinize ve giyim tarzınıza uygun olan bir model bulacağınıza eminim.

2018-kase-kaban3

kaynak: http://www.yasemin.com/moda/haber/2451730-kisin-en-sik-hali-kase-kabanlar

Bir önceki yazımız olan HOTİÇ 2018 SONBAHAR/KIŞ KOLEKSİYONU başlıklı makalemizde Hotiç 2018 kış hakkında bilgiler verilmektedir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*