2018 GELİNLİK MODASINDA BOHEM TRENDİ


1x1.trans
2018-Bohem-Gelinlik-Modası

2018′ de Bohem gelinlik trendi

2018 yılının en merak edilenleri listesinin başında tabii ki gelinlik modası yer alıyor. 2018 gelinlik trendi ise bohem tarz olacak.

Son yıllarda bohem tarzın moda üzerindeki etkisini bir hayli hissediyoruz. Bohem tarzı özellikle gençlerin benimsemesi ile birlikte birbirinden şık ve farklı bohem kombinleri ortaya çıktı.

2018-bohem-gelinlik-modası1

2018 modasında bohem modası devam edecek. Bu sezon gelinlikler içerisinde de kendine yer bulacak olan bohem tarzın zirvede olduğu bir sezon olacak.

Bohem tarzı kıyafetlerinde uygulamayı sevenler bu yıl gelinliklerde de bohem şıklığını yaşayarak düğünlerinde de kendi tarzlarını yansıtabilecekler.

2018-bohem-gelinlik-modası3

2018 bohem gelinlik trendi ile birlikte sadeliğin ön planda olduğu gelinlik modelleri tasarlanmış. Özgür ruhu yansıtan bu gelinlik modellerinde kullanılan taş işlemeler ve dantel detaylar zarafetin ön planda olmasını sağlıyor.


Kabarık gelinlik modellerinin aksine elbise tarzında gelinlikler gelinlerin rahat etmelerini sağlıyor. Gelinlik ile birlikte kullanılan aksesuarlar ise bohem tarzın tam olarak yansıtılmasını saplıyor.

2018-bohem-gelinlik-modası4

Gelinliklerin tamamlayıcısı olarak daha çok doğal canlı çiçeklerden yapılmış olan aksesuarlar tercih ediliyor. Saçlarda canlı çiçeklerden yapılmış taçlar ve süslemeler yer alırken, gelin buketi de yine aynı şekilde canlı çiçeklerden yapılarak doğal bir görünüm sağlanıyor.

Ayrıca düğün fotoğraflarının da doğa ile iç içe ortamlarda çekilmesi gelinliğin tarzını tam olarak yansıtmasını sağlayarak doğal ve özgün düğün fotoğraflarını ortaya çıkartıyor.

2018-bohem-gelinlik-modası5

kaynak: http://www.pudra.com/moda-stil/dugun/2018-de-bohem-gelinlik-modasi-26952.htm

Bir önceki yazımız olan 2018 GELİN AYAKKABISI TRENDLERİ başlıklı makalemizde 2018 gelin ayakkabı ve 2018 gelin ayakkabısı hakkında bilgiler verilmektedir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*