2018 GELİN AYAKKABISI TRENDLERİ


1x1.trans
2018-Gelin-Ayakkabısı-Modelleri

2018 Gelin ayakkabısı modelleri

2018 yılının trendleri çoktan belli olmaya başladı. Tabi bu trendler içerisinde en çok merak edilen detaylardan birisi de gelinlik ve gelinlik ayakkabıları. Bugün sizler için 2018 gelin ayakkabısı modellerini incelemeye aldık.

2018 gelin ayakkabı modellerinde bu sene trend işlemeli ayakkabılar. Gelinlik ayakkabıları zaten çok zarif ve gösterişli olur. Ama bu sezon ayakkabılar ekstra gösterişli diyebilirim.

2018-Gelin-Ayakkabısı-Modelleri2

2018 gelin ayakkabı modellerinde işlemler ayakkabının tamamında olduğu gibi belirli bir bölgesinde de olabilir. Sadece bilek kısmında, sadece topukta veya ayakkabının sadece ön kısmında işlemeler olabilir.

Ayakkabı üzerindeki işlemeler büyük bir özen ve titizlikle yapılmış. Taşlar büyük bir dikkat ile ayakkabı üzerine işlenerek son derece mükemmel bir form yaratılmış.

2018-Gelin-Ayakkabısı-Modelleri4


Ayakkabılarda taş işlemlerin yanı sıra burada olduğu gibi dantel işlemlerde kullanılmış. Bu şekilde tamamen dantel ile yapılmış ayakkabılar çok şık duruyor.

2018 gelin ayakkabı modellerinde daha çok beyaz rengin yerine pudra renk tonlarının kullanıldığını görüyoruz. Ayakkabılarda pudra ve tonları, krem ve bej gibi renkler daha çok kullanılmış.

2018-Gelin-Ayakkabısı-Modelleri3

2018 gelin ayakkabı modellerinde bir diğer dikkat çeken detay platform topuk veya kalın topuk ayakkabıların yerini sade ve ince topuklu ayakkabılar almış. Fazla yüksek olmayan ince topuklu ayakkabılar özellikle bilekten bağlamalı modellerde çok şık durmuş.

2018 yılında düğün hazırlıkları yapanlar mutlaka bu sezonun trendi olan gelinlik ayakkabı modellerine göz atın ve gelinliğinizle uyumlu bir ayakkabı seçin.

2018-Gelin-Ayakkabısı-Modelleri5kaynak: http://www.yasemin.com/foto-galeri/50277-201718-gelin-ayakkabi-modasi/p10

Bir önceki yazımız olan GÖNÜL KOLAT 2018 NİŞANLIK MODELLERİ başlıklı makalemizde Gönül Kolat 2018 ve Gönül Kolat nişanlık hakkında bilgiler verilmektedir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*