2018 FERACE MODELLERİ


1x1.trans
2018-Ferace-Modelleri

Yeni sezon ferace modelleri

2018 yılının trendlerini sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Tesettür giyim kıyafetleri içerisinde bayanların en çok kullandığı ve sevdiği parçalardan birisi de feracedir. Bugün sizlere 2018 ferace modelleri hakkında birkaç ipucu verelim.

Yazın sıcak günlerinde hem rahat etmek hem de zahmetsiz bir şekilde şıklığı yakalamak isteyen bayanlar feraceleri tercih ediyor. Bu yıl feracelere eklenen detaylar ile feraceler o kadar şık olacak ki feracenize uygun bir eşarp veya şal ile tamamlayıp elinize de çantanızı alıp rahatlıkla dışarı çıkabilirsiniz.

2018-ferace-modelleri4

2018 ferace modellerine bu sezonun çiçek detayları damga vurmuş. Özellikle kollara eklenen çok renkli çiçek detaylar siyah renk feraceler ile çok uyumlu olmuş.

Feracelerdeki diğer detaylar ise; boydan boya olan fermuarlar, beldeki kumaş kemer, kollarda işleme ve yakalarda zımba detaylara yer verilmiş. Ayrıca deri aplike detaylı feraceleri de bu yıl sıklıkla göreceğiz.

2018-ferace-modelleri1


Feraceleri hem günlük yaşamda hem de akşam katılacağınız davetlerde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özellikle kolları  ve yakaları pul detaylı feraceler davetler için çok şık tasarımlar olacak.

2018-ferace-modelleri2

2018 ferace modellerinde kendinden desenli kumaşlara sıklıkla yer verilmiş. Feracelerde bu sezon siyahın yanı sıra lacivert kullanılırken yaz aylarında pudra, somon ve kemik tonlarında farklı renklerde ferace modelleri karşımıza çıkacak. Feracelerin ön kısımlarına ve kol kısımlarına eklenecek detaylar ile de feraceler günlük yaşamın en şık ideal parçaları olacak.

2018-ferace-modelleri3

kaynak: https://www.tarzitrend.com/2018-ferace-modelleri.html

Bir önceki yazımız olan KIRMIZI AYAKKABI TRENDİ başlıklı makalemizde kırmızı ayakkabı ve kırmızı renkli ayakkabı hakkında bilgiler verilmektedir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*