2018 BONE TRENDLERİ


1x1.trans
2018 Bone-Trendleri

Yeni trend bone modelleri

Birçok bayan boneleri klasik bir görünümde kullanmayı tercih etseler de her sezon yenilenen tesettür giyim modasında bonelerde de birçok değişiklik olmakta. İşte sizin için bu yazımızda 2018 bone trendlerini incelemeye aldık.

2018 bone trendleri içerisinde birbirinden farklı modellerin ve kumaşların yer aldığını görüyoruz. Özellikle yaz aylarında günlük kullanımda sizi terletmeyecek saçlarınızın nefes almasını sağlayacak olan rahat penye kumaşlardan yapılmış olan boneler bayanların en iyi kurtarıcısı olacak.

bone-modelleri2

Günlük kullanım dışında katılacağınız davetlerde abiyelerinizi tamamlayacak olan parlak, simli kumaşlardan yapılmış veya saten kumaşlardan yapılmış olan bonelerde çok kullanışlı tasarımlar.

bone-modelleri4


Boneler üzerine eklenen detaylar ile kullanılan şalın veya eşarbın uyumu sayesinde şık bir görünüm elde edilebilir. Burada özellikle bonelerde kolay kullanım ve baş üzerinde daha sağlam durması için fermeuarlı, çıtçıtlı ve düğmeli modellere yer verilmiş. Siz rahat edeceğinizi düşündüğünüz bir bone modelini tercih edebilirsiniz.

bone-modelleri3-683x1024

2018 bone trendleri içerisinde en çok dikkat çeken modeller; çapraz bone, kaymaz bone ve fırfırlı bone modelleri. Bunun dışında günlük kullanım için olan ve özellikle spor yaparken de kullanılabilecek olan su geçirmez bone ve nefes alan boneler de günlük yaşam için oldukça ideal parçalar.

Yaz aylarının sıcak yaz günlerinde hem rahat etmek hem de şık görünmek için bu bonelerden birini tercih edebilirsiniz. Değişik bağlama yöntemleri ile bonelerinizi hareketlendirerek kullanabilirsiniz.

bone-modelleri1-683x1024

kaynak: https://www.tarzitrend.com/yeni-trend-bone-modelleri.html

Bir önceki yazımız olan 2018 YILININ EN ÇOK DİKKAT ÇEKEN 7 EŞARP VE ŞAL MODELİ başlıklı makalemizde eşarp ve şal modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*