2018 AKSESUAR MODASINDA TREND: BÜYÜK TAKILAR


1x1.trans
2018-Aksesuar-Modası

Büyük aksesuar modası

2018 yılının kıyafet trendleri hakkında sizlere daha önce detaylı bilgiler verdim. Bugün ise sizler 2018 aksesuar modası hakkında bilgiler vermek istiyorum.

2018 yılında aksesuarlar karşımıza oldukça büyük şekillerde çıkacak. Küpe, yüzük, kolye ve bilekliklerde büyük ve gösterişli modeller kullanılacak.

2018-aksesuar-modası1

Farklı şekillerde tasarlanan yüzükler üzerinde taşlar oldukça fazla kullanılmış. Doğal taşlardan yapılmış olan bu yüzükler kıyafetleriniz ile güzel bir uyum yakalayacaktır. Biliyorsunuz doğal taşların bazı özellikleri vardır. Sizde sevdiğiniz doğal taşa göre veya taşın özelliğine göre bir yüzük kullanabilirsiniz.

2018-aksesuar-modası2.jpg

2018 aksesuar modasında benim en çok beğendiğim takılardan birisi de bu şekilde püsküllü küpeler. Püskül detaylar kıyafetlerde kullanıldığı gibi bu şekilde aksesuarlarda da kullanılmış. Tek renk püsküllü küpeler olduğu gibi bu şekilde çok renkli küpelerden de tercih edebilirsiniz. Bu püsküllü küpeler günlük kombinlerde kullanabileceğiz oldukça ideal aksesuarlardır.


2018-aksesuar-modası3.jpg

Bu küpeler dışında burada olduğu gibi yine taşların kullanıldığı büyük küpeler kullanılabilir. Yalnız bu küpeleri kullanırken fazla ağır olmamasına dikkat edin. Yoksa kulaklarınız ağrır ve bu durum sizi rahatsız eder.

2018-aksesuar-modası4

2018 aksesuar modası içerisinde en gösterişli parçalardan birisi de bu şekilde büyük kolyeler. Tamamen boğazı kaplayan bu kolyeler hem günlük yaşamda kullanabileceğiniz hem de davetlere katılırken kullanabileceğiniz parçalar. Farklı taşların bir arada kullanılması kolyeyi daha da ilginç bir hale getirmiş.

2018-aksesuar-modası5

Aksesuarlarda daha etnik parçaları tercih ediyorsanız eğer bu şekilde el yapımı tasarımları tercih edebilirsiniz. Hatta bu el yapımı kolyeleri evinizde kendiniz yapıp bu şekilde de kullanabilirsiniz.

kaynak: www.yasemin.com/foto-galeri/51228-buyuk-aksesuar-modasi/p5

Bir önceki yazımız olan 2018 TESETTÜR HAMİLE KIYAFETLERİ başlıklı makalemizde 2018 tesettür hamile hakkında bilgiler verilmektedir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*