2018-2019 SONBAHAR KIŞ BOT TASARIMLARI İNCELEMESİ


2018-2019-Sonbahar-Kis-Bot-Tasarimlari

Yeni sezon sonbahar-kış bot tasarımları

Kış aylarında en çok kullanmayı sevdiğimiz ayakkabılar tabii ki botlar. Her yıl değişen ayakkabı modası ile yeni ürünler vitrinlerde yerini alıyor. Bu yazımızda sizler için 2018-2019 sonbahar-kış bot tasarımları hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

Çorap botlar

Son birkaç yıldır çorap otlar oldukça moda. Diz üstüne kadar olan bu botlarda sade modeller olduğu gibi bu yıl çok hareketli, desenli modeller oldukça fazla tercih edilecek. Özellikle çiçek desenli çorap botlar oldukça fazla dikkat çekici.

Dantel detaylar

Daha çok kıyafetlerde gördüğümüz dantel detaylar bu yıl botları da süsleyecek. Abiyelerin altında sıklıkla tercih edilecek olan bu dantel detaylı botlar kombine romantik bir hava katıyor.

Hologram çizmeler

2018-2019 bot tasarımları arasında en çok dikkat çeken detaylardan birisi de hologram modeller. Son bir kaç yıldır hologram modelleri kıyafetlerde görüyorduk. Uzay şıklığını yakalamak isteyenler bu yıl hologram çizmeleri tercih edebilirler.

Leopar

Her sezon kendine bir yer bulmayı başaran leopar desenler bu yıl botlarda sıklıkla karşımıza çıkacak.  Farklı markalar bu yıl leopar desenleri ayakkabılarda sıklıkla kullandı ve farklı modellerde çizme ve botlar tasarladı.

Tasarım modeller

Kendinize has bir tarzınız varsa ve kıyafetinizden ayakkabıya kadar kendi tarzınızı yansıtmak istiyorsanız bu sezon markaların özel tasarım ayakkabılarına göz atabilirsiniz. Markalar her zevke hitap etmek için farklı ürünler tasarlıyor ve renkli ve sıra dışı tasarımlarda bu sezon koleksiyonlar içerisinde yerini aldı.

yazının alındığı kaynak: http://mahmure.hurriyet.com.tr/foto/moda/2018-2019-sonbahar-kis-bot-tasarimlari_43608

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.