2018-2019 MODASINDA PALTO TRENDLERİ


2018-2019-Palto-Modelleri

Yeni sezonun palto modelleri

Kış soğuklarını iyiden iyiye hissettiğimiz şu günlerde birçok kişi bu kış giyeceği paltoları hazırlamaya başladı. Bu yıl yeni bir palto almak isteyenler için bu yılın palto modelleri ve trendleri hakkında size biraz bilgi verelim.

Soğuk kış günlerinin kurtarıcı kıyafeti paltolardır. Özellikle soğuk bir yerde yaşayanlar palto seçerken trendleri takip etmenin yanı sıra kullanışlılığı da ön planda tutmalıdır. Bu anlamda özellikle uzun palto modelleri soğuk kış günlerinin yaşandığı yerler için çok uygundur.

2018-2019 palto modelleri incelendiği zaman her zevke ve her ihtiyaca karşılık veren modellerin koleksiyonlar içerisinde yer aldığını görüyoruz. Diz altına kadar uzanan kaşe kaban ve paltolarda düz ve maskülen kesimler tercih edilmiş.

Palto ve kabanların özellikle eteklerine eklenen suni kürk detayların dışında yaka kesimlerine eklenen kürk detaylarda sizi soğuklardan koruyacaktır.

Biliyorsunuz bu yıl ekose yine sıklıkla kullanılacak. Kaban ve palto modellerinde de 80’li yılların ekose modası sıklıkla kullanılmış. Ekose desenlerde ise modeller oldukça farklı diyebiliriz.

2018-2019 palto modelleri farklı yaka detayları, düğmeler, beldeki kemerler ve kullanılan kürk detaylar ile hareketlendirilmiş. Kemerlerde ise uzun, palto kumaşından olan kemerler tercih edilmiş.

Bu yılın palto ve kaban modellerinde renk seçeneği oldukça fazla. Kırmızı, gri, bordo, siyah, beyaz, mürdüm, saks mavi, pudra, sarı ve tonları gibi renkler tercih edilmiş. Kışın soğuk günlerinde sizi ısıtacak olan palto ve kabanlar görüntüleri ile de kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak.

yazının alındığı kaynak: http://mahmure.hurriyet.com.tr/moda/trendler/kis-kapida–paltolari-hazirlayin_1120122

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.