2017/2018 KIŞ TESETTÜR MODASI TRENDLERİ


1x1.trans
2018-Tesettur-Kıs-Modası

Tesettür modası 2018 kış trendleri

Kış ayları yaklaştıkça tesettür trendleri de birer birer belli olmaya başladı diyebiliriz. Bugün sizler için 2018 tesettür kış modasına bir göz atalım istedik.

2018-kıs-modası1

2018 tesettür kış modası trikoların yılı olacak diyebiliriz. Özellikle trikolarda bu şekilde yapılan ikili takımlar bu sezon oldukça fazla karşımıza çıkacak. Daha çok krem, kahverengi, yeşil renklerde karşımıza çıksa da trikolarda her rengi görmemiz mümkün. Bu şekilde triko hırka ve pantolonun yanı sıra hırka etek-takımları da oldukça fazla tercih edilecek.

2018-kıs-modası3

Spor giyinmeyi seven her daim gardırobunda spor kıyafetlere yer veren bayanlar için bu sezon bu şekilde kadife spor takımlar oldukça ideal parçalar. Bu sezon mavi en favori renklerden birisi olduğu için özellikle mavi ve tonlarında olan kadife spor takımlar 2018 tesettür kış modası içerisinde yer alacak parçalar olacak.


2018-tesettur-kıs-modası4

2018 tesettür kış modası içerisinde süet kumaşlardan yapılmış olan kıyafetler oldukça fazla karşımıza çıkacak. Kendinden işlemeli detayların eklendiği hırkalar ve yelekler özellikle sonbahar aylarında sizleri soğuklardan koruyacaktır. Bu parçalar günlük yaşam içinde iş ortamı içinde oldukça kullanışlı şık kıyafetlerdir.

2018-kıs-modası2

Trençkotlar her sezon kış modasında kendine yer buluyor diyebiliriz. 2018 tesettür kış modası içerisinde de yerini alan trençkotlar daha çok renkli tasarımlar olarak karşımıza çıkacak. Pembe ise bu renkli dış giyim kıyafetleri içerisinde en çok dikkat çeken renk olacak. Bunun yanında özellikle süet kumaştan yapılmış kiremit rengi trençkotlar da gençlerin en çok tercih edeceği modeller olacak diyebiliriz.

kaynak: http://www.tesetturgiyimkabini.com/icinizi-isitacak-2017-2018-tesettur-kis-kombinleri.html

Bir önceki yazımız olan BU KIŞ SALAŞ KAZAKLAR İLE ÜŞÜMEYECEKSİNİZ başlıklı makalemizde salaş kazak hakkında bilgiler verilmektedir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*