2017 YAZ SPOR AYAKKABI TRENDLERİ


Spor-Ayakkabı-Trendleri

Spor ayakkabıda bu yaz neler moda

Spor ayakabılar rahatlıkları nedeniyle bayanlar tarafından oldukça fazla kullanılmakta. Her kıyafet ile rahatlıkla kombinlenebilen spor ayakkabılar yazın rahat etmenizi sağlar. Spor ayakkabı trendleri hakkında sizlere biraz bilgi verelim.

Spor ayakkabı trendlerinde ilk sırayı metalik renkli ayakkabılar alıyor. Spor ayakkabılarda son yıllarda oldukça fazla kullanılan metalik renkler bu yaz kıyafetler ile oldukça şık duracak. Hafif topuklu olan bu modeller özellikle kısa boylu bayanların tercih edebileceği ayakkabılardır.

Ayakkabılar üzerinde oldukça fazla kullanılan fiyonklar bu sene tüm dikkatlerin ayakkabıda toplanmasını sağlayacak. Özellikle büyük fiyonklar çok fazla dikkat çekmekte. Bu fiyonklar spor ayakkabılarda kullanıldığı gibi babetlerin üzerinde de oldukça fazla göreceğiz.

Çiçek desenlerin bu sene moda olduğunu bilmeyenimiz yoktur. Kıyafetlerde görmeye alışkın olduğumuz çiçek desenleri spor ayakkabılarda da kullanılmış. Spor ayakkabıya farklı bir hava katan bu desenler kıyafetler ile oldukça hoş bir görüntü oluşturacaktır. Ünlü spor ayakkabı markalarının koleksiyonlarında da çiçek desenli ayakkabıları görmeniz mümkün.

Parlak yıldız desenleri bu sene spor ayakkabı trendleri arasında yerini aldı. Spor ayakkabılarda kullanılan bu yıldız desenler kıyafetleriniz ile oldukça şık duracaktır.

Spor ayakkabı trendlerinde bu sene en çok dikkat çeken detay ise saten ayakkabılar. Parlak renkleri ile dikkat çeken bu ayakkabılar her daim şık olmak isteyen ve bütün dikkatleri üzerinde toplamak isteyen bayanlar için iyi bir tercih olacaktır.

Nakış işlemleri bu sene kıyafetlere eklenen en önemli detaylardan birisi. Bu işlemeler spor ayakkabılara eklenerek ayakkabılarda farklı ve hoş bir görüntü oluşturulmuş.

Aksesuarlı spor ayakkabılarda bu yazın dikkat çeken ayakkabı modellerinden birisi. Yine farklı olmayı seven bayanlar için iyi bir tercih.

Ponponlar babetlerin yanı sıra spor ayakkabılarda da kullanılarak oldukça şık ve farklı bir görüntü oluşturulmuş.

Kaynak:http://www.milliyet.com.tr/

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.