2017 YAZ KIYAFET MODASINDA TREND:ORGANZE KUMAŞLAR


2017-yaz-kıyafet-modasında-trend-organze-kumaslar

2017 yaz kıyafet modasında organze kumaşlar

Yazın sıcak günlerinde hem şık görünmek hem de sıcağın vücut üzerindeki etkisini azaltmak için yaza uygun olan kıyafetlerin seçilmesi gerekir. Kıyafet seçiminde dikkat edilmesi gereken en önemli detay ise doğru kumaş seçimidir. 2017 yaz kıyafet modasında organze kumaşlar karşımıza en çok çıkacak kumaş çeşitlerindendir.

Organze kumaşlar; tülbent inceliğin de olup ipek ve ketenden dokunmuş yarı şeffaf kumaşlardır. Bu kumaşlar ile yapılan kıyafetler hem çok hafif hem de sıcak yaz günlerinde sizi terletmeyecek olan kumaşlardır.

Yaz aylarında özellikle çalışan bayanlar için kıyafet seçimi zordur. İş yerinde rahat etmek sıcaktan etkilenmemek için doğru kıyafet seçmek önemlidir. İşte bu noktada organze kumaşlardan yapılmış olan kıyafetler sizin için iyi bir tercih olacaktır.

Organze kumaşlara baktığımızda hemen hemen her kıyafette kullanıldığını görmekteyiz. Elbise, gömlek, etek, yelek, bluz gibi birçok farklı kıyafette kullanılmıştır.

Organze kumaşlar rahat olmalarının yanında oldukça şık bir görüntü sağlıyorlar. Davete giderken gideceğiniz bir elbise için organze kumaş tercih edebilirsiniz. Organze kumaştan yapılmış bir bluz veya etek günlük yaşamda rahatlıkla kullanabileceğiniz kıyafetlerdir.

Organze kumaşlar ile yapılmış olan kıyafetlere baktığımızda ise kendinden desenli olan kumaşların daha çok kullanıldığını görmekteyiz. Bu şekilde kıyafetlere daha hoş bir hava katılmaya çalışılmış.

2017 yaz kıyafet modasında organze kumaşlar ile yapılmış kıyafetlerde ise daha çok beyaz, pudra, toz pembe, krem gibi açık tonların kullanıldığını görmekteyiz.

Organze kumaşlar ile yapılmış farklı kıyafetler için sizlere birkaç tane örnek sunalım.

kaynak:http://www.yasemin.com

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.