2017 TUNİK MODELLERİ


2017-tunık-modelleri

Tesettürlü bayanlar için tunik modelleri

Tunikler tesettür giyim koleksiyonunda her sene yerini alan oldukça kullanışlı kıyafetlerdir. Her yaştan bayanının rahatlıkla kullanabileceği tunik modelleri ile kendinize hoş bir görüntü oluşturabilirsiniz.

Daha çok gençlerin giymeyi tercih ettiği tunikler farklı tasarımları ile dikkat çekmektedir. 2017 tunik modasında ise pelerin kollu tunikler daha çok dikkat çekmektedir. Oldukça şık görünen bu pelerin kollu tunikleri bir pantolon, ince topuklu bir ayakkabı ve bir şal eşarp ile kombinlayerek davetlere katılırken kullanabilirsiniz veya bu kombin çalışan bayanlar için rahat ve kullanışlı bir tercih olacaktır.

Tunik modellerine baktığımızda düz kesim tunikleri görebildiğimiz gibi etekleri oval kesim tuniklerde bulunmaktadır. Genç bayanların kot pantolon ile kullanabileceği bu modeller günlük yaşamda rahatlıkla kullanılabilir.

Bu seneki tunik modellerinde tek ve açık renk kumaşlar tercih edilmiş. Pudra, mavi, açık mavi, lacivert gibi renk tonları ile birlikte hardal sarısı, yeşil ve kırmızı renk tonlarını görmemiz mümkünüdür. Jean tarzında olan tunikler ise gençlerin dikkatini daha çok çeken modellerdir.

Tuniklerin tek başlarına kap ve pardesü yerine kullanabilmeleri daha çok tercih edilme sebepleridir. Özellikle bel kısmına bir kemer eklenerek bir kap havası oluşturulmaya çalışılmış. Bu şekilde belden kemerli bir tunik altına kot pantolon giyerek spor bir görüntü oluşturabilirsiniz.

Tuniklerde bu sene düğme detaylar ve fermuar detaylar dikkat çekmektedir. Kimi tunik modellerin de kullanılan boydan düğmeler tuniğe daha spor bir hava katmış. Daha çok parlak renklerde kullanılan fermuarlarda tuniğe biraz daha klasik bir görünümüm katmıştır.

2017 tunik modellerine baktığımızda yine işleme detaylarını ve etek ucunda kendinden desenli modelleri görmemiz mümkün.

Tesettürlü bayanların kullanabileceği bu sene dikkat çeken tunik modellerinden bazıları ise şunlardır.

kaynak: http://www.modabilir.com

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.