2017 TESETTÜR TRENÇKOT KOMBİNLERİ


2017-Trençkot-kombin- önerileri

Trençkot kombinleri

Havaların yavaş yavaş ısınmaya başladığı şu günlerde kabanlar ve montlar gardıroplara yerleşirken trençkotlarda gardıroplardan dışarı çıkmaya başladı. Genç tesettürlü bayanların oldukça fazla kullandığı trençkotlar farklı şekillerde kombinlenerek günlük yaşam için iyi bir tercih olacaktır.

2017-Trençkot-kombin- önerileri

Hem spor giyinmek hem de şık olmak isteyen bayanlar için trençkot oldukça iyi bir tercihtir. Özellikle siyah ve bej renk trençkotlar her daim tercih edilen ve kolaylıkla kombinlenebilen trençkot renkleridir.

Askeri yeşili renkte olan trençkot modelleri ise özellikle genç bayanların günlük yaşamda, okula giderken tercih edebileceği bir renktir. 2017 trençkot kombinlerine baktığımızda siyah ve bej renklerinin yanı sıra, haki, somon, tarçın, lacivert, hardal ve metal mavi renkleri oldukça fazla kullanılmaktadır.

Daha çok diz altında biten trençkot modellerine baktığımızda klasik modelleri gördüğümüz gibi spor modellerde bulunmaktadır. Fermuarlı trençkotların yanı sıra bu sene belden kuşak ile bağlanan modeller daha fazla kullanılacak gibi görünmektedir.

2017 trençkot modasında özellikle büyük düğmeli modeleler karşımıza çıkacak. Bu trençkotları bol paça bir pantolon ile kombinleyebilirisiniz. Üzerinize ise gömlek veya hırka tercih edebilirsiniz.

Günlük yaşam için kot pantolon üzerine giyeceğiniz bej trençkotunuzu bir spor ayakkabı ile tamamlayabilirsiniz. Şal olarak ise tek renk trençkotunuz ile uygun bir şal tercih edebilirsiniz.

İş kadını iseniz yine dar paça pantolonunuzun üzerine giyeceğiniz bir tunik ile birlikte bej renk bir trençkot kullanabilirsiniz. Ayağınıza ise bootii tarzı bir ayakkabı giyerek şık bir görüntü oluşturursunuz.

Bu kombinlerin yanı sıra farklı trençkot modellerini ve 2017 trençkot kombin önerilerini bu yazımızda sizin için bir araya getirdik.

kaynak: http://www.tesetturgiyimkabini.com

 

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.