2017 TESETTÜR TAM BOY ELBİSE MODELLERİ


Tesettür-Tam-Boy-Elbise-Modelleri

Tesettür tam boy elbise trendi

Elbiseler bayanların kullanmayı en çok sevdiği kıyafetlerdendir. Sıcak yaz günlerinde günlük yaşama uygun olan elbise modelleri sıcak havada daha rahat etmenizi sağlayacaktır. Özellikle bu senenin trendi olan tam boy elbiseler ise sizi sıcaktan korumanın yanı sıra zarif ve şık görünmenizi de sağlayacak.

Tesettürlü bayanların en çok tercih ettiği kıyafetlerden olan elbiseler bu sezonda yeni modelleri ile vitrinlerde yerini almaya başladı. Yeni sezon ürünlerini bir bir sizlerin beğenisine sunan ünlü tesettür markaları renk renk elbiseleri ve farklı modelleri ile sizi cezbedecek gibi duruyor.

2017 tesettür tam boy elbise modelleri bu sene fırfır detayları ile dikkat çekmektedir. Bu sene fırfır detaylara oldukça fazla yer veren markalar gençlerin dikkatini çekmeyi başardı.

Günlük yaşamda rahatlıkla spor ayakkabılar ile kombinlenerek kullanılan bu elbiseleri iş ortamında bir topuklu ayakkabı ve şal ile kombinlenerek de kullanabilir.

Bu sen nakış işlemleri her kıyafette göreceğiz.. Elbiseler üzerine eklenen nakışlar da kıyafete oldukça hoş bir görüntü katmakta.

Elbiselerde volan detaylarda dikkat çekmekte. Tam olarak elbiseye abiye havası katmasa da bu tür elbiseleri özel davetlerde, nişan, düğün gibi organizasyonlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

2017 tesettür tam boy elbise modelleri üzerine eklenen kemerler ve kolyeler kıyafetin daha şık olmasını sağlanmış. Bu eklemeler elbiseler ile birlikte başka bir aksesuar kullanmayı da gerektirmiyor.

Tam boy elbise modellerinde daha çok pudra, beyaz, sütlü kahve, açık mavi gibi renk tonlarının yanı sıra siyah ve koyu renk tonları da kullanılmıştır.

İşte sizin için 2017 tesettür tam boy elbise modelleri ile ilgili bazı görseller.

kaynak:http://www.tesetturgiyimkabini.com

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.