2017 TESETTÜR SÖZ KIYAFETLERİ


2017-Tesettur- soz-kıyafetleri

Tesettür söz kıyafetleri

Yaz aylarının yaklaşması ile birlikte hayatlarını birleştirmek isteyen çiftler evlilik yolunda ilk adımlarını atmaya başladılar. Evlilik yolunda atılan ilk adımlardan birisi olan söz töreninizde hem şık görünmeniz için hem de bugüne özel bir kıyafet seçmeniz için sizlere birkaç bilgi verelim.

Öncelikle söz töreniniz için kıyafet seçerken törenin yapılış şeklini dikkate alarak kıyafet seçmeniz sizin için daha doğru olacaktır. Evinizde aile büyükleri ile birlikte sade bir tören planlıyorsanız eğer kıyafet seçiminde bunu dikkate alarak sade bir elbise tercih edebilirsiniz.

Eğer söz töreniniz bir salonda ve davetlilerin olduğu kalabalık bir ortamda gerçekleşecekse o zaman daha abiye ve biraz daha şık bir kıyafet tercih etmelisiniz.

Evinizde yapacağınız söz töreni için kıyafetinizi seçerken evinizin küçük olduğunu ve davetliler ile birlikte kalabalık olacağını düşünerek kıyafetinizi seçin. Seçtiğiniz elbise kuyruklu bir elbise modeli olursa ev içerisinde rahat hareket edemezsiniz. Ama büyük bir salonda yapacağınız törende bu elbiseyi rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Söz için tesettür elbise seçiminde yine hava durumunu ve söz törenini yapacağınız yerin durumunu dikkate almalısınız. Eviniz içerisinde yapacağınız törende giydiğiniz kıyafet belki sizi üşütmez ama bir salonda tören yapacaksanız salona giderken ve salonda üşüme ihtimaliniz oldukça yüksektir. Güzel bir söz töreni yapmak isterken sonrasında hasta olabilirsiniz.

Kıyafetinize uygun ayakkabı seçerken yine ev içerisinde rahat bir şekilde giyebileceğiniz bir ayakkabı seçmeyi ihmal etmeyin. Ayakkabıyı seçerken topuklarının fazla yüksek olması sizi zorlayabilir. Ayrıca damat adayından fazla uzun görünmenizde hoş bir görüntü oluşturmayabilir.

Tesettür söz kıyafeti için size farklı markaların kıyafetlerinden birkaç görsel sunalım. Kıyafet seçiminde size sunduğumuz bu resimler yardımcı olabilir.

 

 

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.