2017 TESETTÜR NİŞAN KIYAFETLERİ


Tesettur-nisan-elbiseleri

Tesettür nişan kıyafetleri

Çiftler için önemli günlerden birisi olan nişan töreni aile büyükleri ile bir arada kutlanacak olan oldukça özel bir gündür. Bu özel günde çiftlerin birbirleri ile uyum içerisinde olan şık kıyafetler tercih etmeleri gerekir. 2017 tesettür abiye modellerine baktığımızda tesettürlü bayanların tercih edebileceği oldukça şık nişan kıyafetleri bulunmaktadır.

2017 tesettür nişan kıyafetleri modellerine baktığımızda bu sene göğüs altından bollaşan elbise modellerinin daha çok kullanıldığını görmekteyiz.

Elbiseler üzerinde dantel işlemeler kullanıldığı gibi üst tarafı sade olan ve etekleri kendinden çiçek desenli ve işlemeli olan modeller daha şık durmaktadır.

Nişan kıyafeti seçerken nişan töreninizin yapılacağı yeri dikkate alarak kıyafetinizi seçin. Bu seneki abiye elbiselerde kuyruklu modellerin oldukça fazla kullanıldığını görmekteyiz. Kuyruklu bir elbise ile ev içerisinde yapacağınız nişan töreninde biraz zorlanabilirsiniz.

2017 abiye kıyafetlerinin renklerinde pudra, fuşya, somon, fıstık yeşili, mavi, bordo gibi renklerin oldukça fazla kullanıldığını görmekteyiz. Nişan töreniniz için bu renk tonlarından bir kıyafet seçebilirsiniz. Nişanlınız ile uyum içerisinde olmak için ise nişanlınız sizin kıyafetinizin renginde bir kravat takabilir.

Nişan töreni için kullanılan tesettür kıyafet modellerinde şifon elbiseler oldukça fazla kullanılmış. Elbiseler üzerine eklenmiş olan küçük işlemeler elbiselere ayrı bir hava katmıştır.

Nişan töreninizde giyeceğiniz kıyafeti belirledikten sonra yine elbisenize uygun olan bir şal seçmeye dikkat edin. Şalınızın rengini belirlerken elbisenizin modelini dikkate alın. Elbiseniz sade bir abiye ise o zaman elbisenizi biraz daha şık gösterecek daha havalı bir şal seçebilirsiniz. Ama elbiseniz oldukça parlak ve işlemeleri ile kendini belli eden bir elbise ise daha sade bir şal seçin ki elbiseniz ile güzel bir uyum sağlayın.

2017 tesettür nişan kıyafetleri için size birkaç elbise modelini örnek olarak gösterelim.

 

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.