2017 TESETTÜR MEZUNİYET KIYAFETLERİ


1x1.trans
2017-Tesettur-mezuniyet-kıyafetleri

Mezuniyet kıyafeti seçimi

Hayatımızdaki en önemli ve özel günlerden birisi de mezuniyet törenidir. Uzun süren bir okul hayatı içerisinde geride bırakılan iyi ve kötü günlerin stresini atarak yeni bir hayata başlamadan önce arkadaşlarınız ile güzel vakitler geçireceğiniz bugünün unutulmaz olmasını istersiniz. Bunun içinde bugüne özel olarak hazırlanmalısınız.

2017-tesettur-mezuniyet-kıyafetleri5.

 

Mezuniyet töreni için seçeceğiniz abiye kıyafetin yaşınıza uygun olması ve çok abartılı bir kıyafet olmaması gerekir. Lise mezuniyetine katılıyorsanız eğer daha da sade bir kıyafet tercih etmelisiniz. Üniversiteden mezun oluyorsanız eğer biraz daha havalı ve yaşınıza uygun olan bir kıyafet tercih edebilirsiniz.

2017-tesettur-mezuniyet-kıyafetleri7

2017 tesettür mezuniyet kıyafetleri incelendiğinde her genç kızın tarzına hitap edecek olan bir kıyafet bulmanız mümkündür. Bu sene mezuniyet kıyafetlerinde güpür, dantel ve çiçekli işlemeler kullanılarak şık tasarımlar ortaya çıkartılmış.


2017 tesettür mezuniyet kıyafetleri modellerine baktığımızda payetli oldukça gösterişli elbiseler olduğu gibi, daha sade tek renk krep elbise modelleri de bulunmaktadır.

2017-tesettur-mezuniyet-kıyafetleri3

Kıyafetinizi seçerken vücut yapınızı dikkate almalısınız. Uzun boylu genç bayanların daha dar olan boydan elbise seçmeleri daha doğru olacaktır. Kısa boylu genç bayanlar ise uçuşan etekli modeller veya asimetrik etek modellerinden birini tercih edebilirler.

2017 tesettür mezuniyet kıyafetlerinde bu sene pudra, kırmızı, bordo, mint yeşili ve okyanus mavisi renklerin daha çok kullanıldığını görmekteyiz.

2017-tesettur-mezuniyet-kıyafetleri2

 

Mezuniyet elbisenizin üzerine yine elbisenizle uyumlu iyi bir kumaştan yapılmış güzel bir şal tercih edebilirsiniz. Ayrıca aksesuar olarak şalınızın üzerine küçük çiçekli taçlar kullanabilirsiniz.

2017 tesettür mezuniyet kıyafetleri için size birkaç model sunalım. Bu modeller elbise seçiminizde sizlere yardımcı olacaktır.

kaynak:http://www.nurmelek.com

Bir önceki yazımız olan 2017 TESETTÜR SÖZ KIYAFETLERİ başlıklı makalemizde tesettür söz kıyafetleri hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*