2017 Tesettür Kap Modelleri


Desenli Tesettür Kap Modelleri
Desenli Tesettür Kap Modelleri

Tesettürlü bayanların en sevdiği kıyafetlerden birisi olan kaplarda yeni yılda birbirinden güzel modeller sokak modasına hükmedecek. Birçok kişinin kombinlerinde kapları görebileceğimiz 2017 yılında, farklı tarzlar ve farklı stiller ön plana çıkacak gibi görünüyor.

Kırmızı Tesettür Kap Modelleri: Tesettür kaplarda en popüler tercihlerden birisi kırmızı renkli ürünler diyebiliriz. Kırmızının dikkat çekici görüntüsü son derece sade bir kombini dahi çok daha ihtişamlı hale getirebiliyor. Özellikle de büyük cep detayının bulunduğu koyu kırmızı kaplar bolca göreceğimizi gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz.

Siyah Tesettür Kap Modelleri: Siyah renkli kap modelleri bu sene çok popülerdi. 2017 yılında da durum değişmeyecek ve siyahın popülerliği devam edecek. İsterseniz düz siyah kaplara yönelip, sade ve zarif bir görüntü çizebilirsiniz. Alternatif olarak ise siyahın içine noktalar halinde beyaz yerleştirilip kırçıllı bir görüntü elde edilen modelleri deneyebilirsiniz.

Saks Mavisi Tesettür Kap Modelleri: Saks mavisi son derece iddialı bir renk ve kaplara da gerçekten çok yakışıyor. Kendine güvenen bayanların tercihi olan saks mavisi, püskül detayı ile birlikte kullanıldığında kaplara da farklı bir hava kazandırıyor. Alternatif olarak ise V yaka şeklindeki kaplara göz gezdirmekte fayda var diye düşünüyoruz.

Desenli Tesettür Kap Modelleri: 2017’nin özellikle bahar aylarında desenli kaplar sokak modasında çok fazla göreceğiniz modeller ürünler olacak. Rengarenk desenlerin kullanıldığı ve desenlerin simetrik şekilde yerleştirildiği modeller kombininizi çok daha başarılı bir hale getirecek diyebiliriz. Bunun yanında soft renklerdeki desenli ürünleri de sonbahar ayında kombinlere dahil edebilirsiniz.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.