2017 TESETTÜR GÖMLEK MODELLERİ


2017-tesettür-gömlek modelleri

Tesettür gömlek modasında 2017 modelleri

Gömlekler bayanların vazgeçilmez kurtarıcı kıyafetlerindendir. Her yeni sezon kıyafetleri arasında kendine yer edinen gömlekler bu senede tesettür gömlek modasında farklı modelleri ile kendine yer edinmiştir.

Geçen sezonlarda oldukça sık kullanılan şifon gömlekler bu sezonda yerini keten ve koton kumaşlara bırakmıştır. Bu sene yaka detayları ile dikkat çeken gömleklerde karpuz kol veya kola ağzı volanlı olan modeller dikkat çekmektedir. Kendinden fularlı yaka modelli gömleklerin boyu bel hizasında bırakılmış. Bu sayede etek ve pantolonlar ile kolayca kullanılabilmesi sağlanmıştır. Bu sene belden daralan gömlekler yerine daha bol olan gömlekler kullanılmayı tercih edilmiştir.

2017-tesettür-gömlek modelleri

Günlük yaşamda rahatlıkla kullanılabilen gömleklerin iş yerlerinde de kolaylıkla kullanılabilmesi için pantolonların üzerine giyilebilecek belden kemerli uzun gömleklerde tasarlanmış. Bu gömleklerde düğmeler kısa tutularak spor ve şık bir görüntü oluşturulmaya çalışılmış. Bu gömlekler altına giyilecek dar pantolonlar ile iş yaşamında kullanılabilecek oldukça rahat bir kombin oluşturulabilir.

Açık renk tonlarının daha çok tercih edildiği gömleklerde fuşya, pudra, pembe, beyaz, gül kurusu, yeşil renkleri oldukça sık görmekteyiz. Genelde tek renkler kullanılmış olsa da küçük işleme detayları ile gömleklere hareket katılmaya çalışılmış. Kendinden işlemeli gömlekler veya taş işlemeli gömlekler biraz daha abiye modeller arasında yerini almıştır.

Etek ucu oval olan gömlek modelleri ise iş yaşamında kullanılabileceği gibi bir davete giderken rahatlıkla kullanılabilecek modellerdendir. Zıt renkler ile kolaylıkla kombinlenebilen bu gömlekler yine zıt renklerde bir eşarp ile tamamlanarak kolayca kullanılabilir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.