2017 Tesettür Abiye Modelleri


1x1.trans
Siyah Tesettür Abiye Modelleri

Tesettür giyim yeni yılla birlikte farklı ürünlerle bir hayli çeşitlilik kazanacak diyebiliriz. Birçok üretici yeni yıl için hazırlıklarını tamamlamış durumdayken, özellikle tesettür giyimin en çok merak edilen kısmı olan abiyelere değinmek istiyoruz.

Beyaz Tesettür Abiye Modelleri: Abiyelerde sade ve zarif bir görüntü için herkesin beyazı tercih ettiğini söyleyebiliriz. Beyaz göz yormadan şık bir görüntü elde etmenizi sağlıyor ve kullanım kolaylığı da sizin için bir avantaj. Yeni yılda beyaz abiyelerde payet detayı ön plana çıkarken, isterseniz sade kesimli ve detaysız ürünleri de tercih edebilirsiniz.

Yeşil Tesettür Abiye Modelleri: Yeşil tesettür giyim için her zaman popüler bir tercih oldu ve yeni yılda da bu durum değişmiyor. Yeşilin özellikle koyu tonları abiyelere şaşalı bir görüntü kazandırırken koyu yeşil üzerine işleme detaylarına yönelebilirsiniz. Altın rengi işlemeler koyu yeşil üstünde çok güzel bir görüntü oluşmasını sağlarken, payetli modelleri de seçenekleriniz arasında almanızda fayda var.


Desenli Tesettür Abiye Modelleri: Abiyelerde desen detayı 2017 içinde çok popüler olacak. Fakat desenlerden kastımız öyle karmakarışık şeyler değil. Belli bir sistematiğin olduğu, düzen ve simetri içerisinde kullanılan desenler göze hoş gelen bir görüntü oluşturuyor. Özellikle de mavinin koyu tonlarındaki abiyeler birçok kişinin ilk tercihi olacak.

Siyah Tesettür Abiye Modelleri: Siyahı tesettür giyimde kullanmayan kimse yoktur sanırım. 2017’de siyah abiyelerde aksesuarlı modeller çok fazla tercih edilecek gibi görünüyor. Omuz kısmına yerleştirilen altın rengi aksesuarlar siyahla mükemmele yakın bir uyum gösterirken, isterseniz düz kesim sade modelleri de tercih edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 2017 Tesettür Elbise Önerileri başlıklı makalemizde 2017 Elbise Modelleri ve En Güzel Tesettür Elbise Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*