2017 SONBAHAR KIŞ KADİFE BOT MODELLERİ


2017-kadife-bot-modelleri

Kadife bot modelleri

2017 kış modasının en önemli parçalarından birisi olan kadife kumaşlar ayakkabılarda da kullanılarak farklı bir tasarım yaratılmaya çalışılmış. Kendine özgü duruşu ile dikkat çeken kadife ayakkabılar şık olurken farklı bir tarz yaratmak isteyen bayanların kullanmak isteyeceği ayakkabı modellerindendir.

Botlar kışın vazgeçilmez parçalarıdır. Her türlü kıyafet ile rahatlıkla kombinlenebilen botlar her ortamda kullanılabilir. Kıyafetleriniz altına kullandığınız kadife botlar ise bütün dikkatin ayakkabınızda toplanmasını sağlayacaktır.

Daha çok lacivert, bordo, gri, petrol mavisi gibi renk seçenekleri bulunan kadife botlar her kıyafetin altına uyum sağlayabilir. Ayrıca tek renk seçeneğinin yanı sıra geometrik desenlerin kullanıldığı renkli kadife botlarda bulunmaktadır. Renk seçiminde tercih sizin zevkinize ve tarzınıza kalmıştır.

Kadife botları kombinlemeniz için size birkaç detay verelim.

Kot pantolonlar günlük yaşamda en çok tercih edilen kıyafetlerdir. Dar paça kot pantolonunuzu tek renk bir kadife bot ile tamamlayabilirsiniz. Daha spor bir görünüme sahip olan kıyafetinizi bu bot oldukça şık gösterecektir. Senenin modası olan uzunluğu bileğe kadar olan kot pantolonları da bu ayakkabılar ile tamamlanabilir.

Tek renk etek kazak kombinizin altına yine iddialı bir renkte olan kadife botlarınızı kullanabilirsiniz. Bunun yanında daha hareketli bir görüntü oluşturmak için ise tek renk kıyafet kombininin altına desenli olan kadife ayakkabı modellerini tercih edebilirsiniz.

Kadife ayakkabı modellerinde topuk boyları ve şekilleri de farklılık göstermektedir. İçerisinde rahat edebileceğiniz farklı boyda bir ayakkabıyı kullanabilirsiniz.

İşte sizin için farklı kadife bot modellerinden birkaç görsel:

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.