2017 SONBAHAR-KIŞ ÇANTA MODASI


2017 -sonbahar-kıs-çanta-modelleri

2017 çanta modasından dikkat çeken parçalar

Kadınların vazgeçilmez aksesuarlarından birisi olan çantalar bu sene de oldukça renkli ve çeşitli. Her yaştan bayanın zevkine hitap edecek olan çanta modellerinde bu sene daha asil modeller karşımıza çıkmaktadır.

2017 çanta modasında yine çapraz çanta modelleri ön planda tutulmuş. Çapraz çantalarda farklı renk seçenekleri bulunurken çantaların büyüklükleri de farklılıklar göstermektedir. Çantalarda zincir askılar daha çok kullanılmış.

Bu senin bir diğer modasında sırt çantaları. Özellikle gençlerin kullanmayı tercih ettiği bu çantalar düz olmalarının yanında püsküllü modelleri ile dikkat çekmektedir. Daha çok günlük yaşamda kullanılmak için tasarlanmış olan bu çantaları spor tarzda kıyafetler ile rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu sene sırt çantalarını elde taşımak moda onu da sizlere söyleyelim.

 

Hem özel günlerde kullanılabilecek şekilde yapılmış olan parlak renkli hem de günlük yaşamda kullanılabilecek şekilde tasarlanmış olan kutu çantalarda oldukça moda. Çantalara farklı bir görünüm katmak için altın ve gümüş renk detayları eklenmiş.

Bu senenin dikkat çeken bir diğer çanta modeli ise iç içe geçmiş çantalar. İki çantanın bir arada kullanılması şeklinde tasarlanmış bu çantalar farklı bir tarz yaratmak isteyen bayanların kullanabilecekleri türden çantalar.

Kıyafetlerde oldukça çok gördüğümüz kürk detaylar çantalarda da kullanılmış. Farklı renklerde üretilen bu çantalar oldukça hareketli bir görünüme sahip. Günlük yaşamda rahatlıkla kullanabilirsiniz bu türden çantaları.

Hayvan derisinden yapılmış çantalarda vitrinlerde yerini almış durumda. Bu çantalarda da yine farklı büyüklükte üretilerek daha çok kısa kulplu olarak tasarlanmış.

Elinde çanta taşımayı sevmeyen bayanlar için bu sene oldukça güzel bir alternatif bulunmakta. Küçük bel çantaları çanta takmayı sevmeyen bayanların kurtarıcıları olacak gibi görünüyor.

Clutch çantalar ise büyük çanta takmayı sevmeyen bayanlar için tasarlanmış oldukça hoş ve kullanışlı çanta modelleri.


Baget çantalarda yine büyük çanta takmayı sevmeyen ama yanında aksesuar olarak taşımak isteyenler için oldukça güzel bir tercih. Bu çantalarda da yine farklı modellerde üretilerek geniş kullanım alanı sağlanmış.

Metalik renkler her sene mutlaka bir şekilde kendine yer buluyor. Bu sene de çantalarda metalik renkleri oldukça fazla göreceğiz.

Yarım ay şeklinde olan çantalarda renkleri ve farklı modelleri ile dikkat çekmekte. Uzun askılı modellerini çapraz bir şekilde takıp kullanabileceğiniz gibi kısa modelli çantaları da elinizde rahatlıkla taşıyabilirsiniz.

Torba çanta modelleri de yine bu sene bayanların oldukça çok kullanacağı çanta modellerinden birisidir. Kısa ve uzun askıları bulunan bu çantalar hem özel günler için hem de günlük yaşam için tasarlanmış çantalardır.

Kadife kumaş çantalarda da karşımıza çıkacak. Farklı renk ve modellerde tasarlanmış olan bu çantalar sizi oldukça şık gösterecektir.

Bunlar dışında bu sene oldukça süslü olan, geometrik ve çiçek desenlerinin kullanıldığı çanta modellerini de göreceğiz. Oversized olarak adlandırılan büyük çanta modelleri de bu sene oldukça çok kullanılacak. Bunların yanında yine valiz çantalarda bu sene oldukça çok kullanılacak.

 

kaynak:http://pimood.com

Bir önceki yazımız olan TESETTÜRLÜ ORTA YAŞ BAYANLAR İÇİN KIYAFET KOMBİNLERİ başlıklı makalemizde orta yaş tesettür kombinleri hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.