2017 SAÇ KÜPELERİ MODELLERİ


aksesuarlari-sac-kupeleri1-440x415
Sac-Kupeleri

Saç küpeleri trendi

Bayanların kombinlerinin en iyi tamamlayıcıları tabii ki aksesuarlardır. Bu aksesuarlar içerisinde takılar oldukça önemli bir yere sahiptir. Birçok kadın kombinini takılar ile tamamlamadan en az bir takı takmadan dışarı çıkmak istemez.

Bu senenin takı trendi ise saç küpeleri. Bugün sizlere sunacağımız saç küpeleri takı takmayı seven, tarzını farklı şekillerde yansıtmak isteyen bayanlar için oldukça iyi bir alternatif.

aksesuarlari-sac-kupeleri1
Sac-Kupeleri

Farklı şekilleri ve özellikleri ile dikkat çeken saç küpeleri bu yaz bayanların oldukça fazla kullanacağı aksesuarlardan.

Saç küpelerinde oldukça farklı modeller bulunmakta. Özellikle küçük halka küpeler bayanların en çok tercih ettiği saç küpeleri.

aksesuarlari-sac-kupeleri2

Bunun yanında küçük yıldız, ay, melek, çiçek vb. şekillerin olduğu farklı modeller bulunmakta.


Saç küpelerini daha çok uzun saçla bayanlar kullanmayı tercih ediyor. Özellikle farklı örgü modelleri arasına yerleştirilen saç küpeleri hem çok şık hem de farklı durmakta. Dikkat çekmeyi, özgünlüğünü yansıtmayı seven bayanlar bu saç küpeleri tam size göre.

Boru şeklinde olan saç küpelerini de yine saçlarınız arasına yerleştirmeniz mümkün.

aksesuarlari-sac-kupeleri5

Saçlarında farklılık yaratmak isteyen küçük aksesuarlar ile saçlarına dikkati toplamak isteyen bayanlar bu saç küpelerini kullanabilirler.

2017 yaz aksesuar modasında bu saç küpelerini oldukça fazla göreceğiz ve hatta kış aylarında bile bu saç küpeleri kullanılmaya devam edilebilir.

Birçok farklı modeli ile satılan bu saç küpelerinden edinebilir, yazın saçlarınıza vereceğiniz farklı şekiller arasında bu aksesuarları kullanabilirsiniz.

aksesuarlari-sac-kupeleri4

kaynak:http://www.milliyet.com.tr

Bir önceki yazımız olan PARLAK VE CANLI SAÇLAR İÇİN ÖNERİLER başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*