2017′ NİN YENİ TRENDİ:PAÇASI PÜSKÜLLÜ JEANLER


Puskullu-jean-modelleri

Püsküllü jeanler

Son birkaç yıldır yırtık Jeanlar oldukça modaydı. 2016 yılından itibaren ise yırtık Jeanların paçalarına eklenen püsküller Jeanlare farklı bir hava katmaya başladı. 2017 Jean modasında ise paçası püsküllü Jeanlar ilk sırada yerini aldı.

Paçası püsküllü Jeanlar bu sene bayanların oldukça fazla tercih edeceği modellerdir. Her yaştan bayanın zevkine hitap eden bu modellerde farklı Jean modellerini görmekteyiz.

Dar paça, bol paça, yüksel beli boyfriend ve daha birçok Jean modelinde püsküllü paçaları görmekteyiz. Ünlü Jean markaları da bu sene koleksiyonlarındaki farklı modellerde paça püsküllerini kullanmayı tercih etmiş.

Özellikle genç bayanların tercih ettiği yırtık püsküllü Jeanlar günlük yaşamda rahatlıkla kullanılabilmektedir.  Bu tür Jeanleri Bir tişört ve spor ayakkabı ile kolaylıkla kombinleyerek sokağa çıkabilirsiniz.

Tesettürlü genç bayanlar ise daha çok yırtık Jeanlar yerine sadece paçasında püskülleri ola Jeanlari kullanarak güzel bir kombin yapabilirler.

Genellikle bilekte biten bu pantolon modellerinin altına isterseniz spor ayakkabı, isterseniz bot, isterseniz topuklu ayakkabı giyebilirsiniz. Püsküllü Jeanlar her türlü giyim zevkine göre rahatlıkla kombinlenebilecek şekilde olduğu için altına giyeceğiniz ayakkabı şeklinin seçimi size kalmış.

Püsküllü Jeanlerin renklerine baktığımızda açık koyu bütün mavi tonlarının kullanıldığını görmekteyiz. Bunun yanı sıra bu sene oldukça fazla kullanılan siyah ve tonlarındaki Jeanler de de püsküller kullanılmış.

Yaz aylarının yaklaştığı şu günlerde yeni koleksiyonlarda vitrinlerde yerini almaya başladı. Yaz alışverişinizi yapıp gardırobunuzu yenilemeden önce size göstereceğimiz farklı Jean modellerinden ilham alabilirsiniz. Bu şekilde alışverişinize başlayabilirsiniz.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.