2017 KOT TRENDLERİKot trendlerinde dikkat çeken detaylar

Kotlar her sezon yenilenen modası ile vitrinlerde yerini almaktadır. Kolayca kombinlenebilmesi ve her ortamda giyilebilmesi nedeniyle bayanlar tarafından kotlar oldukça fazla tercih edilmektedir. İşte sizin için 2017 kot trendleri neler bunlar hakkında biraz bilgi verelim.

İlk olarak bu sene dikkat çeken kot pantolon detaylarından birisi geniş katlanmış paçalar. Bir spor ayakkabı veya babet ile tamamlayarak kullanılabilir.  Günlük yaşamda kullanabileceğiniz bu tarz pantolonlar ile şık bir kombin oluşturabilirsiniz.

Kesik paça kotlar 2017 kot modasında öne çıkacak olan parçalardan. Farklı kesimdeki kot modellerinin hemen hemen hepsinde kullanılan pantolonlardan mutlaka birini alıp dolabınızda bulundurun.

Kot ceketler son yıllarda oldukça moda oldu. Ünlü kot markaları mutlaka koleksiyonlarında ceketler yer verdi. Bu sene ise büyük beden kot ceketler oldukça moda. Yazın şort üzerine giyeceğiniz bu ceketler hem sizi akşamın serin havalarından korur hem de güzel bir kombin oluşturmuş olursunuz.

İşlemeler bu sene kıyafetlerin olmazsa olmazı diyebiliriz. Kotlar üzerinde de bu işlemeler karşımıza çıkmazsa tabii ki olmazdı. Kot pantolonlar üzerine yapılan bu işlemeler pantolona ayrı bir hava katıyor. İsterseniz siz evinizde eskiyen kotlarınıza işlemeler yaparak onları tekrar kullanabilirsiniz.

Bu senenin dikkat çeken bir diğer detayı ise yamalar. Kotlarda da bu yamalar unutulmamış. Etekler ve pantolonlarda da çeşitli yamalar yapılmış. Özellikle farklı renk tonları bir arada kullanılmaya çalışılmış.

Kot pantolonlar üzerinde bu sene oldukça fazla oynama yapılmış. Bu sene pantolonlarda ki bir diğer ayrıntı ise rastgele kesilmiş olan paçalar.

Düğmelerde bu sene kot pantolonların bir diğer aksesuarı olmuş. Çoklu düğmeler pantolonlar üzerinde oldukça hoş durmuş.

Kot gömlekte son birkaç yıldır oldukça fazla kullanılmaktaydı. Bu senede kot gömlek elbiseler moda olacak. Özellikle genç bayanların günlük yaşamda rahatlıkla kullanabileceği bu elbiseler hem spor hem de oldukça şık bir görüntü oluşturmakta.

 

Dedik ya bu sene kotlar detayları ve fazla kullanımı ile dikkat çekmekte. İşte bunun bir örneği de kot kıyafetler ile oluşturulan takımlar. Şık ve farklı bir hava katan bu kombin bu sene oldukça fazla kullanılacak.

kaynak:http://www.milliyet.com.tr

 

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.