2017 KAP MODELLERİ


2017-kap-modelleri

2017 Kap modellerinde dikkat çeken detaylar

Tesettürlü bayanların son yıllarda oldukça çok kullanmayı tercih ettiği kıyafetlerden biriside kaplardır.  Kapların hem tunik olarak kullanılabilmesi hem de pardösü yerine kullanılabilmesi bayanlara kolaylık sağlamıştır.

 

                      2017-kap-modelleri

Kap modellerinde bu sene dizin altında olan kap boylarında asimetrik kesim veya oval kesim yapılarak farklı bir tarz yaratılmaya çalışılmış. Özellikle gençlerin tercih ettiği bu modeller bir pantolon ile rahatlıkla kombinlenebilmektedir.

Yaka detaylarında hakim yaka modelleri gördüğümüz kaplarda garson düğmelerde kullanılarak hoş bir görüntü oluşturulmuş. Daha büyük yaka kullanılan kaplara ise trençkot görünümü verilmeye çalışılmış.

Daha çok günlük kullanım için tasarlanmış modellerde penye kumaşlar kullanılarak rahatlık sağlanmış. Uzun kap modellerinde ise abiye bir görüntü oluşturularak bayanların özel günlerde rahatlıkla kullanmaları sağlanmış.

Kışın bayanların soğuk havalardan korunması için deri kumaştan yapılmış olan kaplarda oldukça hoş bir görüntü oluşturmuş. Bir pantolon ile rahatlıkla kullanılabilen bu kapta midi boylar tercih edilmiş.

Günlük kullanım için tasarlanmış kap modellerinde daha çok penye tercih edilirken, iş yaşamında veya bir davete giderken kullanılacak olan kap modellerinde deri ve dublifast kumaşlar tercih edilmiş. Yazlık kap modellerinde ise keten kumaş ve ince kumaşlar tercih edilmiş.

Kaplara genel olarak baktığımızda daha çok pudra, lila, kahverengi, mavi, lacivert, siyah gibi renklerin kullanıldığını görmekteyiz. Kaplar üzerine eklenen gold düğmeler ve çeşitli modellerdeki kemerler ile farklı bir görüntü oluşturulmaya çalışılmış.

2017 kap modellerinden bazıları ise şunlardır.

kaynak:http://www.modabilir.com/

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.