2017 İLKBAHAR/YAZ TESETTÜR GELİNLİK MODELLERİ


1x1.trans
2017-Tesettür-Gelinlik-Modelleri

İlkbahar/yaz tesettür gelinlik modelleri

2017 ilkbahar yaz tesettür gelinlik modasına baktığımızda sadeliğin ön planda olup abartının olmadığı ama gelinliğin güzelliğine yakışan ufak detaylar ile hareketlenen gelinlik modellerini görmekteyiz. Bu yaz evlenecekler için tesettür gelinlik modelleri ile ilgili sizlere biraz fikir verelim.

2017-Tesettür-Gelinlik-Modelleri1

2017 ilkbahar yaz tesettür gelinlik modellerinde kabarık etek modellerinin yerini daha sakin daha az kabarık olan modeller almış. Prenses model olarak tabir edilen ve tesettürlü bayanlar için oldukça uygun olan kabarık etek modelinin yerine bu sene daha az kabarık olan ama kat kat modeller kullanılmış.

2017-Tesettür-Gelinlik-Modelleri4

Gelinlikler üzerine eklenen fiyonklar taş işlemeler dantel işlemeler gelinliklerin sade ve şık olmalarını sağlamış. Bu senenin modası olan nakış işlemelerde gelinlikler üzerinde oldukça fazla kullanılmış. Gelinliğin tamamında kullanılan nakış işlemeler olduğu gibi sadece etek kısmında kullanılan nakış işlemeler de gelinliği ayrı bir hava katıyor.


2017-Tesettür-Gelinlik-Modelleri2

Bu sene tesettür gelinlik modellerinde dikkat çeken bir diğer detay pelerinler. Gelinlikler üzerine eklenen pelerinler oldukça şık ve farklı görünmekte. Bu senenin bir diğer modası ise uzun duvaklar.

2017-Tesettür-Gelinlik-Modelleri3

Gelinlikler de bu sene kuyruk detaylarda oldukça fazla kullanılmış. Uzun kuyruklar ile bir prenses havası yaratılmaya çalışılmış.

2017-Tesettür-Gelinlik-Modelleri5

Tül detaylar bu sene oldukça fazla kullanılmış. Etekler üzerinde kat kat tüller olduğu gibi uzun tül duvaklarda gelinliği farklı bir güzellik katmıştır. İsterseniz tüllerin üzerine pul, payet, dantel işleme ve taşlar ekleterek daha şık ve havalı bir görüntü oluşturabilirsiniz.

Bu sene gelinliklerde dikkat çeken en büyük detaylardan birisi de renkleri. Pudra, lila ve pembe bu sene gelinlerin en çok tercih edeceği renkler olacak gibi duruyor.

kaynak:http://www.yesiltopuklar.com

Bir önceki yazımız olan 2017 GELİNLİK MODELLERİ başlıklı makalemizde 2017 gelinlik modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*