2017 İLKBAHAR-YAZ GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ MODELLERİ


2017-ilkbahar-yaz-gunes-gözlugu-modelleri

2017 güneş gözlüğü trendleri

Yazın vazgeçilmez aksesuarlarından biri olan güneş gözlüklerinde de yeni modeller ortaya çıkmaya başladı. Birçok ünlü gözlük markası 2017 ilkbahar yaz gözlük modellerini sizlerin beğenisine sundu. İşte bu yazın öne çıkan gözlük modelleri ise şunlardır.

2017 ilkbahar yaz gözlük modellerini incelediğimizde nostaljik modellerin ve farklı tasarımların oldukça fazla kullanıldığını görmekteyiz. Her yaştan bayanın zevkine hitap edecek olan gözlük modellerinde farklı camlar ve çerçeveler kullanılarak gözlüğün başlı başına bir trend olması sağlanmış.

Yuvarlak çerçeveli gözlükler son yıllarda oldukça fazla tercih edilen gözlük modellerinden birisidir. Bu sene de renkli ve sade camları ile dikkat çeken bu gözlükler bayanların en çok tercih edeceği modeller arasında yerini alacak gibi.


Farklı tasarımları tercih etmeyi seven bayanlar için ise bu sene büyük çerçeveli ve oldukça küçük çerçeveli olan gözlüklerde bulunmaktadır. Bu gözlüklere baktığımızda yine farklı renklerin bir arada kullanıldığını görmekteyiz.


Ünlü gözlük markalarından biri olan Fendi bu sene aynalı camları kullanmayı tercih etmiş. Renkli gözlük camları ve çerçeveleri ile oldukça şık bir tasarım oluşturulmuş. Hem havalı hem de şık görünmek isteyen bayanların kullanabileceği bir alternatif olmuş bu gözlük modeli.Bu sene modası devam eden gözlük modellerinden birisi de kemik gözlükler. Farklı büyüklükleri ve şekilleri ile dikkat çeken bu gözlükler bu sene de birçok markanın koleksiyonu içerisinde yerini almayı başardı.


Siyah çerçeveli gözlükleri uzun süredir görmesek de bu sene oldukça fazla karşımıza çıkacak. Farklı tasarımı ile dikkat çeken bu gözlüklerde desenli ve sade siyah çerçeveler kullanılmış.


Özellikle leopar desenleri ile dikkat çeken nostaljik büyük camlı gözlükler 2017 ilkbahar- yaz güneş gözlük modelleri içerisinde yerini almayı başarmış.

kaynak:http://www.sizleyiz.com

 

Bir önceki yazımız olan 2017 TESETTÜR TRENÇKOT KOMBİNLERİ başlıklı makalemizde 2017 trençkot kombin önerileri hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.