2017 GELİNLİK MODELLERİ


2017-gelinlik-modelleri

İlkbahar/yaz gelinlik modelleri

Her kadının hayalinde bir gelinlik modeli elbette vardır. Yazın yaklaşması ile birlikte düğün yapacak olan çiftler için hazırlıklar başlamıştır. Bayanlar için ise en önemli hazırlıklardan birisi gelinlik seçimidir. Bu özel günde kusursuz ve şık olmak isteyen bayanlar için 2017 gelinlik modelleri hakkında bilgiler verelim. Bu modellerden yola çıkarak gelinlik modeline karar verebilirsiniz.

2017-gelinlik-modelleri

2017 gelinlik modellerine baktığımızda sadeliği ön planda olduğunu görmekteyiz. Prenses modeller, parıltılı taşlar, abartılı işlemeler bu sene yerini sadeliği bırakmış ve gelinler için sade abartısız bir şıklık yaratılmaya çalışılmış.


Bu sene daha çok elbise tarzında olan kendinden işlemeli kumaşların kullanıldığı gelinlikler tercih edilmiş. Prenses modellerin yerine ise etekleri daha az kabarık modeller kullanılmış.

Yazın vazgeçilmezi çiçekler bu sene gelinliklerin vazgeçilmez işlemeleri olmuş. Özellikle kendinden desenli kumaşlardan çiçek motiflerini oldukça fazla görmekteyiz. Işıltılı gelinlikler bu sene moda olmasa da yine de bu tarz gelinlikler seven bayanlarda düşünülmüş ve gelinliklere taşlarla ufak dokunuşlar yapılmış.

2017 gelinlik modellerinde beyaz rengin yerine daha çok kırık beyaz kullanılmış. Uçuş uçuş etek modellerindeki gelinlikler daha çok gelinlik havasından bir yaz partisinde davete katılmış hissi yaratmakta ama gelinliğin üzerine takılacak bir duvak ve elinize alacağınız renkli canlı çiçekler ile oldukça hoş bir gelin olabilirsiniz.

2017 gelinlik modelleri için size farklı gelinlik tasarımcılarının hazırladığı modellerini sunuyoruz. Bu modeller arasından kendinize bir seçim yapabilirsiniz. Eğer gelinliğinizi diktirmeyi düşünüyorsanız mutlaka en az üç dört ay öncesinden gelinliğinizi seçip siparişinizi verin.

kaynak: http://www.milliyet.com.tr/

Bir önceki yazımız olan TRANSPARAN YAĞMURLUK MODASI başlıklı makalemizde transparan yağmurluk hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.