2017 DÜĞÜN TRENDLERİ


2017-Dugun-Trendleri

Yaz düğünlerine hazırlık

Yaz yaklaşırken yazın düğün yapmayı planlayan çiftelerde muhteşem bir düğün organizasyonu için hazırlıkları yapmaya başladılar. Birçok çift hayalindeki düğünü yapmak ve bu güzel günü unutulmaz bir hale dönüştürmek için organizasyon şirketleri ile görüşmektedir.

2017-Dugun-Trendleri

Düğününüzü planlamadan ve organizasyon şirketleri ile görüşmeden önce size bu yazımızda sunacağımız 2017 düğün trendleri ile ilgili detaylara dikkat ederseniz oldukça şık ve güzel bir düğün organizasyonu yapabilirsiniz.

2017 düğün trendlerinde bu sene kişiselleştirilmiş detaylar moda. Abartı ve süsten uzak daha sade ama modern seçimler yapılarak oldukça şık ve unutulmaz bir organizasyon yapılabilir.

Düğün salonu seçiminde daha çok samimi bir ortamın oluşacağı bir kır düğünü konsepti seçilebilir. Konsept içerisinde seçilen süslemeler, ışıklandırmalar, kullanılan aksesuarlar ise sade ve yaza yakışan renklerden olmalıdır.

Özellikle tek renk masa örtüleri üzerine eklenen küçük dantel süslemeler bu sene masa süslemelerinde oldukça fazla kullanılacak. Masalar üzerinde yine şık mumluklar ve küçük çiçekler konsepti tamamlayacak.

Gelinlik seçiminde ise bu sene dantel işlemelerin olduğu ama abartıdan uzak gelinlik modelleri tercih edilmekte. Bu sene prenses model gelinlikler yerine, romantik detayların olduğu gelinlikler daha çok moda.

Gelinlik ile birlikte kullanılacak küçük çiçek aksesuarlar yine oldukça şık durmakta. Taç olarak veya toka olarak seçilen bu aksesuarlar gelinlik ile bir uyum içerisinde olacaktır.

Bunun yanında gelin çiçeklerinde bu sene canlı çiçekler oldukça moda. Renk renk farklı canlı çiçeklerin bir araya getirilmesi ile oluşturulan buketler gelinlerin elinde çok şık duracaktır.

Kısacası bu sene düğünlerde abartılı süslemeler, parıltılı ışıklar yerine daha sade ve samimi ortamların olabileceği mekanlar kullanılacak. Gelin ve damat ise yine bu sadeliğe uyarak romantik bir uyum sağlayacaktır.

Kaynak: http://mahmure.hurriyet.com.tr/

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.