2017 ABAYA MODELLERİ


2017-Abaya-Modelleri

Abaya modelleri 2017

Ürdün modasının gözde kıyafetlerinden olan abayalar son yıllarda ülkemizdeki tesettürlü bayanlarında oldukça çok ilgisini çekmektedir. Abiye yerine kullanılabilen bu abayalar rahat olmaları ve farklı tasarımları nedeniyle tercih edilmektedir.

Abaya modelleri son yıllarda tesettürlü bayanların dikkatini çektiği için ülkemizdeki tasarımcılarda bu ilgiyi dikkate alarak bu seneki koleksiyonlarında bu kıyafete oldukça fazla yer vermiştir. Birçok ünlü markanın 2017 tesettür kıyafet koleksiyonunda farklı abaya modellerini görmemiz mümkündür.

Salaş bir görünüme sahip olan abayalar bayanların rahat edebileceği ve her ortamda rahatlıkla kullanabilecekleri şekilde tasarlanmış. Kıyafetler üzerine eklenen parlak gold ve gümüş renkli işlemeler abayalara oldukça şık bir görüntü katarak abiye olarak kullanılmasını sağlamıştır.

Daha çok siyah rengin kullanıldığı Abaya modellerinde somon, mint, gri ve daha birçok renk seçeneği de bulunmaktadır. Abayalar bazen bir elbise yerine kullanılabilirken bazen de pantolon üzerine giyebileceğiniz oldukça hoş bir yelek görünümü sağlamıştır.

Abayalar da kullanılan dantel detaylarda kıyafete farklı bir hava katmış. Özel davetler için abiye yerine kullanabileceğiniz bu abaya modellerini şık bir çanta ve ayakkabı ile tamamlayarak kullanabilirsiniz. Farklı bir şal bağlama şekli seçeceğiniz şık ve sade bir şalı da abaya üzerine kullanarak oldukça zarif bir görüntü oluşturabilirsiniz.

Tesettür modasında yerini alan abayalar kendi tarzını ortaya çıkartmak isteyen her zaman farklı olmayı seven bayanların tercih edebileceği modellerdendir.

2017 tesettür modasında yer alan farklı abaya modellerinden bazıları ise şunlardır.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.