2016 Zümrüt Yeşili Tesettür Giyim Modelleri


Elbise Zümrüt Yeşili Tesettür Giyim
Elbise Zümrüt Yeşili Tesettür Giyim

Tesettürlü bayanların kullanmaktan keyif aldığı renkler listesinde her daim üst sıralarda kendine yer bulan zümrüt yeşili bu sene gerçekten de trend renkler arasında gösteriliyor. Görüntüsü itibariyle son derece başarılı ve dikkat çekici olan zümrüt yeşili tesettür kıyafetlere de fazlasıyla yakışıyor.

Zümrüt Yeşili Tesettür Elbise: Tesettür giyimdeki en önemli kıyafetlerden birisi olan elbiselerde zümrüt yeşili asil ve resmi bir görüntüye bürünmenizi sağlıyor. Zümrüt yeşili elbiselerde en çok dikkat çeken detay ise elbisenin bel kısmındaki altın rengi toka ile birlikte kullanılan kemerler olurken bu tarz elbiseleri hemen her ortamda giyebileceğinizi de unutmamalısınız.

Zümrüt Yeşili Tesettür Tunik: İş hayatı, günlük yaşam ya da özel davetlerde kullandığımız parçalardan birisi olan tuniklerde zümrüt yeşili gerçekten de farklı bir görüntüye bürünmenizi sağlıyor. Kaliteli görüntüsünün yanı sıra hemen her şeyle kombinleyebildiğiniz bu modellerde özellikle uzun tuniklere yönelebilirsiniz.

Zümrüt Yeşili Tesettür Kap: Günlük yaşamın vazgeçilmezlerinden birisi olan kaplarda da son zamanlarda sokak modasına göz gezdirdiyseniz şayet zümrüt yeşili gözünüze illa ki takılmıştır. Zümrüt yeşili kapların alternatif renklere göre farklı görüntüsü son derece sıradan bir kombini bile çok daha etkileyici hale getirebiliyor.

Zümrüt Yeşili Tesettür Bluz: Tesettür bluzlar doğru şekilde kullanıldığı takdirde çok güzel bir sonuç elde etmenizi sağladığı için birçok kişinin de kombinlerinde kendine yer bulurken zümrüt yeşili bluzları kombinlerken ya gene zümrüt yeşili ya da siyah tercih etmekte fayda var.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

1 Comment on 2016 Zümrüt Yeşili Tesettür Giyim Modelleri

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.