2016 Zühre Tesettür Elbise Modelleri


1x1.trans
Bordo Zühre Tesettür Elbise Modelleri

Tesettür giyimin en önemli parçalarından birisi olan elbiselerde çok sayıda üretici yeni sezon modelleriyle karşımıza çıkıyor olsa da bunlar içerisinde özellikle Zühre’nin modelleri şu sıralar bir hayli popüler görünüyor. Kaliteli yapısı ve hoş tasarımlarıyla dikkat çekmeyi başaran Zühre ilerleyen günlerde sokak modasına da etki etmeyi başaracak diyebiliriz.

Siyah Zühre Tesettür Elbise Modelleri: Tesettürlü bayanların en garanti elbise seçimlerinden birisi siyah renkli modellerdir. Siyahın kaliteli görüntüsünün yani sıra kapatıcı özelliklerinin de bulunması sayesinde istediğiniz şıklığı fazlasıyla sunuyor. Bazı modellerde kullanılan taşlar ya da süslemeler sayesinde daha da iddialı bir görüntü elde edebilirsiniz.

Bordo Zühre Tesettür Elbise Modelleri: İddialı bir renk olan bordo doğru şekilde kullanıldığında gerçekten de eşsiz bir şıklık sunuyor. Zühre’nin koleksiyonunda da bolca kullanılan bordo genel itibariyle klasik kesimin kullanıldığı modellerde tercih ediliyor. Böylelikle iş yemekleri ya da resmiyet gerektiren günlerde Zühre’nin bordo renkli elbiselerini tercih edebilirsiniz.


Yeşil Zühre Tesettür Elbise Modelleri: Geçtiniz yıl çok popüler olan ve bu senede popülerliği devam eden yeşil Zühre tarafından da gayet başarılı şekilde kullanılmış. Tül, dantel ya da taş detayları sayesinde gayet gösterişli bir sonuç elde edilebiliyor. Ayrıca ağırlıklı olarak yeşilin koyu tonlarını tercih etmenizi de tavsiye ediyoruz.

Beyaz Zühre Tesettür Elbise Modelleri: Sadelik sizler için en uygun seçim olacaksa şayet o zaman Zühre’nin beyaz renkli tesettür elbiselere yönelmenizi öneriyoruz. Dantelle zenginleştirilen görselliği beyazın etkisiyle sadeleşmiş yapısı gerçekten de dengeli bir görüntü elde etmenizi sağlıyor.

 

Bir önceki yazımız olan 2016 Zühre Tesettür Pardesü Modelleri başlıklı makalemizde Yeni Tesettür Pardesü Modelleri ve Zühre Pardesü Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*