2016 Yeni Tesettür Tunik Modelleri


Siyah Asimetrik Yeni Tesettür Tunik Modelleri
Siyah Asimetrik Yeni Tesettür Tunik Modelleri

Tunikler yılın her dönemi tesettürlü bayanlarca sıklıkla tercih edilen kıyafetlerden birisi konumunda ve birçok kişi hali hazırda tuniklere kombinlerinde yer veriyor. Yeni tunik modellerinin de yavaştan piyasaya çıkması sayesinde ilerleyen günlerde sokak modasında bazı değişiklikler oluşabilecek gibi görünüyor.

Beyaz Tesettür Tunik Modelleri: Tesettür tuniklerde sade ve zarif bir model arandığında akla ilk olarak gelen ürün grubu beyaz renkli tunikler oluyor. Beyazın sakin görüntüsünü kullanarak kombini göz yormadan çok daha şık bir hale getirebiliyorsunuz. Bunun yanında tuniğin kenar kısımlarında azda olsa siyaha yer verilerek çok daha güzel sonuçlara imza atıldığını da hatırlatmalıyız.

Aksesuarlı Tesettür Tunik Modelleri: Aksesuarlar kombinlerin olmazsa olmazı ve her kombinde hangi aksesuarı kullanacağımız seçmek çok zaman alabiliyor. Aksesuarlı tunik modelleri ise bu sıkıntıyı ortadan kaldırıyor. Tuniğe eklenen kolyeler sayesinde daha pratik şekilde kombin oluşturmak mümkün olurken, alternatif olarak omuz kısmında zincirlerin kullanıldığı modelleri de incelemekte fayda var diye düşünüyoruz.


Pudra Tesettür Tunik Modelleri: Kalite kombinler için en doğru tercihlerden birisi olan pudra, şu sıralar sokak modasında da sıklıkla karşımıza çıkıyor. Pudra tuniklerde ağırlıklı olarak fiyonk detayı ön plana çıkıyor ve tuniğin yaka kısmına eklenen fiyonk gerçekten de şirin bir görüntüye sahip. Bunun yanında düz kesimli sade modellerinde özellikle çalışan bayanlar için güzel bir seçenek olduğunu da söyleyebiliriz.

Siyah Tesettür Tunik Modelleri: Tesettürlü bayanların en sevdiği renklerden birisi olan siyah, tunikler içinde popüler bir tercih. Siyah tuniklerde şu sıralar düz kesimli sade modeller ön plana çıkıyor ve bu tarz bir tuniği açık tonlarda pantolonlarla kombinleyebiliyorsunuz. Biraz daha farklı ürünler arayanlar için ise asimetrik kesim sahip modellerin ilerleyen günlerde trend haline geleceğini söyleyebiliriz.

Bir önceki yazımız olan 2016 Kışlık Tesettür Pardesü Modelleri başlıklı makalemizde En güzel Pardesü Modelleri ve Kışlık Pardesü Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.