2016 Yeni Tesettür Kap Modelleri


Mavi Tesettür Kap Modelleri
Mavi Tesettür Kap Modelleri

Bu sezon kap modelleri bakımından son derece başarılı geçiyor. Hemen her firma yeni sezon kap modellerini görücüye çıkartmışken sizler için gerçekten de geniş bir ürün çeşitliliği olduğundan söz etmek mümkün oluyor. Hal böyle olunca da şu sıralar sokak modasında aktif olarak kullanılan kaplardan söz etmek gerekiyor.

Siyah Tesettür Kap Modelleri: Tesettür kaplarda her daim popüler renk seçeneklerinden birisi olan siyah, bu sezon da birçok kişinin favorisi diyebiliriz. Siyah kaplarda şu sıralar fermuar detayları ön plana çıkıyor ve fermuar detayının altın rengi oluşu kapta aksesuar görüntüsü kazandığı için çok daha güzel bir görüntünün ortaya çıkmasını sağlıyor.

Beyaz Tesettür Kap Modelleri: Beyaz kaplar sade görüntüsü ile dikkat çekerken bu modellerde en çok kullanılan detay düğmeler. Düğmeler sayesinde çok daha şık bir görüntü ortaya çıkarken söz konusu ürün grubu hemen her ortama da gidiyor. İsterseniz günlük yaşamda isterseniz de özel günlerde tercih edebileceğiniz modelleri muhakkak incelemelisiniz.

Kırmızı Tesettür Kap Modelleri: Kaliteli bir görüntü için ve iddialı olabilmek adına kırmızı renkli kaplara yönelmek mantıklı bir tercih olacaktır. Kırmızının dikkat çekici görüntüsü kemer detaylarıyla pekiştirildiği takdirde elde edeceğiniz sonuçtan memnun kalacağınızdan eminiz.

Mavi Tesettür Kap Modelleri: Doğada bulunan renklerden birisi olan mavi, tesettür kaplarda da güzel bir sonuç veriyor. Mavi renkli modeller ağırlıklı olarak günlük yaşamda tercih ediliyor olsa da, koyu mavi renkli kaplar bu noktada bir istisnaya imza atarak özel günlerde dahi tercih edilebiliyor.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.