2016 Yeni Tesettür Gömlek Modelleri


1x1.trans
Sarı Yeni Tesettür Gömlek Modelleri

Tesettür giyimin önemli parçalarından birisi olan gömlekler hemen her tarz kombinde kendine yer bulabiliyor. Kaliteli görüntüsü kadar işlevsel özellikleriyle de bildiğimiz gömlekler ilerleyen dönemde sokak modasının da en önemli figürlerinden birisi olmaya aday diyebiliriz.

Siyah Yeni Tesettür Gömlek Modelleri: Kaliteli kombinlerin kilit anahtarı olan siyah, bir nevi acil yardım tercihi olarak da gösterilebilir. Siyahın her tarza giden görüntüsü, kolay kombinlenebilen yapısı günlük yaşamda bu tarz modelleri rahatlıkla kullanabilmeniz anlamına geliyor. Özellikle de fiyonklu modelleri incelemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.

Payetli Yeni Tesettür Gömlek Modelleri: Gömleklerde biraz olsun görsellik istiyorsanız o zaman payetli modelleri incelemenizde fayda var. Payet detayı genel itibariyle gömleklerin yaka kısmında kullanılıyor ve ortaya ışıl ışıl bir sonuç çıkabiliyor. Daha çok açık tonlu gömleklerde kullanılan payetlerin rengi ise sarı ve tonlarında oluyor.


Beyaz Yeni Tesettür Gömlek Modelleri: Tesettür giyimin vazgeçilmezlerinden birisi olan beyaz, yaz ya da kış fark etmeksizin kullanılabiliyor. Beyaz gömleklerde genelde salaş tarzdaki ürünler tercih ediliyor olsa da dar kesimli ürünlerin de popüler olduğunu söyleyebiliriz.

Sarı Yeni Tesettür Gömlek Modelleri: Son olarak tesettür gömleklerde güzel bir alternatif arayanlar için sarı ve tonlarını önerebiliriz. Sarının hemen her tonunu görebileceğiniz gibi birçok modelde puantiye detayı da dikkat çekiyor. Puantiyeli modeller özellikle de iş hayatındaki bayanların kombinlerinde çok başarılı sonuçlar verebiliyor.

Bir önceki yazımız olan Trend Tesettür Kap Modelleri başlıklı makalemizde Tesettür Kap Modelleri ve Yeni Sezon Kap Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*