2016 Yeni Sezon Tesettür Etek Modelleri


Lacivert Desenli Tesettür Etek Modelleri
Lacivert Desenli Tesettür Etek Modelleri

Tesettürlü bayanlar olarak giymekten en çok keyif aldığımız kıyafetlerin başında etekler geliyor. Özellikle de şu sıcak yaz günlerinde etekler hem güzel bir görüntü sağlıyor hem de ferah bir şekilde günü geçirmemizi kolaylaştırıyor.Biz de yeni sezon için piyasaya sürülen etek modellerinden en popüler olanlardan bahsetmek ve kombinleriniz için sizlere fikir vermek istiyoruz.

Beyaz Tesettür Etek Modelleri:  Yaz ayları ve tesettür etek kelimeleri yan yana geldiğinde birçoğumuzun zihninde beyaz renkli etekler canlanıyordur. Yaz aylarının vazgeçilmezi olan beyaz eteklerde şu sıralar ağırlıklı olarak tül detaylı ürünlerin ön plana çıktığını söylemek gerekiyor. Tül detayları sayesinde daha sade ve zarif bir görüntü elde edilebilirken, gösterişli olmayı isteyenlere ise önerimiz dantel detaylı modeller olacak.

Siyah Tesettür Etek Modelleri: Beyazın zıttı olan ve en az beyaz kadar da güzel bir görüntüye sahip olan siyah, tesettür etekler için de güzel bir seçenek. Siyah tesettür eteklerde genel itibariyle klasik bir kesim kullanılırken sade görüntüyü üstlerle hareketlendirmekte fayda var.

Lacivert Tesettür Etek Modelleri: Eskimeyen renklerden birisi olan ve her sezon trend renk tercihlerinden birisi olmayı başaran lacivert, tesettür etekler için de güzel bir seçenek konumunda. Klasik tarzda kesimin hakim olduğu bu modeller genellikle beyaz renk üstlerle kombinlenirken bazı desenli eteklerin de görsel açıdan gerçekten etkileyici olduğunu hatırlatmakta fayda var.

Desenli Tesettür Etek Modelleri: Mevsim ya da dönem fark etmeksizin popüler etek modelleri arasında yerini almayı başaran desenli modellerde şu sıralar daha çok açık renkli ürünler tercih ediliyor. Fakat sonbahar ve özellikle kış sezonunda renklerin açıktan koyuya döneceğini de şimdiden söylemekte fayda var.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.