2016 Yeni Sezon Tesettür Elbise Modelleri


Siyah Dantelli Tesettür Elbise Modelleri
Siyah Dantelli Tesettür Elbise Modelleri

Mevsim değişikliği kendini iyiden iyiye hissettirmiş durumda ve havalar her geçen gün biraz daha soğuyor. Bu sebeple de tesettürlü bayanların da kombinlerinde farklığa gitmelerinde fayda var diye düşünüyoruz. Son dönemde piyasaya yeni çıkan elbiseler, şimdiden birçok kişinin dikkatini çekmeyi başarmış durumda.

Beyaz Tesettür Elbise Modelleri: Tesettürlü bayanların elbiselerde çokça kullandığı bir renk olan beyaz, hemen her sezon olduğu gibi kış döneminde de bir hayli popüler görünüyor. Kaliteli ürünleri bulabileceğiniz beyaz renkli elbiseler içerisinde ilk olarak tüllü ürünleri incelemenizi öneriyoruz. Etek kısmında kullanılan tül detayları ortaya çok hoş sonuçların çıkmasını sağlıyor.

Pembe Tesettür Elbise Modelleri: Pembe rengi elbiselerde kullanmaktan keyif alanlar için yeni sezon koleksiyonu birbirinden güzel seçenekler sunuyor. Pembenin hemen her tonunu görebileceğiniz yeni sezon modelleri içerisinde en çok dikkat çeken ürün grubu ise salaş tarzdaki modeller. Salaş elbiseler özellikle düğünler, nişanlar gibi organizasyonlarda güzel sonuçlar verecektir.

Sarı Tesettür Elbise Modelleri: Geçtiğimiz ayların popüler renk tercihlerinden birisi olan sarı, birçok kişi için şu sıralarda da popüler bir tercih diyebiliriz. Sokak modasında aktif şekilde kullanılan sarının elbiselerde de çok hoş sonuçlar veriyor olması aslında şaşırtıcı bir durum değil. Fakat burada devreye sarının daha mat tonları giriyor ki, elde edilen sonuç gerçekten de harika olabiliyor.

Siyah Tesettür Elbise Modelleri: Tesettür elbiselerde siyahı çıkartmak söz konusu dahi olamaz. Siyah her daim popülerliğini sürdürüyor ve yeni sezon modelleri içerisinde de dantelli ürünler yoğun ilgi görüyor. Dantel detayı siyahın sakin görüntüsünü hareketlendirmeye yararken, şıklık için ise altın rengi kemerli modellere yönelebilirsiniz.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.