2016 Yeni Sezon Ferace Modelleri


1x1.trans
Yeşil Yeni Sezon Ferace Modelleri

Son yıllarda ferace modellerinde de büyük oranda bir değişiklik yaşanıyor. Eskiye nazaran artık çok daha şık ve detay içeren modeller artık görsel olarak da tatmin edici düzeyde. Hal böyle olunca da sizlere son zamanlarda sokak modasında sıkça karşılaşılan ferace modellerinden bahsetmek istiyoruz.

Beyaz Yeni Sezon Ferace Modelleri: Feracelerde şu sıralar en çok talep edilen ürün grubu beyaz renkli feraceler. Beyaz feracelerde sade bir yapı hakim ve bu sayede fazla göze batmadan şık bir görüntü elde edilebiliyor. Bir diğer ürün grubu ise klasik kesimli beyaz feraceler. Bu modellerde özellikle gece davetleri için güzel bir tercih olacaktır.

Siyah Yeni Sezon Ferace Modelleri: Feracelerde en fazla tercih edilen renklerden birisi siyah modellerdir. Siyah renkli feracelerin kapatıcı özelliği sayesinde hemen herkesin kullanabileceği tarzda ürünlerden söz ettiğimizi söylemeliyiz. Özellikle de salaş yapıya sahip siyah feraceler günlük yaşam için güzel bir seçenek oluşturacaktır.


Bordo Yeni Sezon Ferace Modelleri: Feracelerde en çok dikkat çeken ürün grubu ise bordo renkli modeller. Bordonun zaten başlı başına dikkat çekici bir renkken bu feracelerde işleme ya da zımba detayları ön plana çıkıyor. Altın rengi zımba detaylarının yanı sıra fermuarlı bordo feracelerin de göz ardı edilmemesi gerektiğini hatırlatmak istiyoruz.

Yeşil Yeni Sezon Ferace Modelleri: Feracelerde son zamanlarda popülerliğini arttırmayı başaran bir diğer ürün grubu ise yeşil renkli modeller. Yeşilin özellikle koyu tonlarının kullanıldığı feraceler hem günlük yaşamda hem de gece davetlerde kullanılabilir. Alternatif olarak ise yeşilin yanında siyahın da kullanıldığı feraceleri tavsiye edebiliriz.

Bir önceki yazımız olan 2016 İşlemeli Tunik Modelleri başlıklı makalemizde İşlemeli Tesettür Giyim ve Tesettür Tunik Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*