2016 Yeni Sezon Eşarp Modelleri


Desenli Yeni Sezon Eşarp Modelleri
Desenli Yeni Sezon Eşarp Modelleri

Tesettür giyimin temelini oluşturan eşarplarda yeni sezon modelleri gün yüzüne çıkmaya başladı. Birçok kişi yeni sezon ürünlere yoğun ilgi gösterirken, birbirinden güzel eşarp modelleri de sokak modasında yerini almış durumda.

Beyaz Yeni Sezon Eşarp Modelleri: Eşarplarda şu sıralar sade bir ürün arayanlar için beyaz en güzel seçeneklerden birisi konumunda. Kombinlemesi son derece kolay olan beyaz eşarplarda herhangi bir desen ya da detay bulunmuyor. Alabildiğine sade bir görüntünün hakimiyetindeki modelleri kullanırken siyah ile kontrast oluşturmaya özen gösterirseniz çok daha başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz.

Bordo Yeni Sezon Eşarp Modelleri: Eşarplarınızda biraz daha iddialı olmayı isteyenler için bordo renkli modelleri önerebiliriz. Son dönemde bordo eşarplarda dantel detayı ön plana çıkıyor. Eşarbın uç kısımlarına eklenen danteller çok daha güzel bir görüntünün ortaya çıkmasını sağlıyor. Bunun yanında üzerinde hafif desenlerin de olduğu modelleri incelemekte de fayda var.


Yeşil Yeni Sezon Eşarp Modelleri: Yeşil her daim popüler renklerden birisi ve tesettür eşarplar için de bu durumun geçerliliğini koruduğunu söyleyebiliriz. Yeşil renkli modellerde yeşilin koyu tonları ön plana çıkarken, işlemesiz ve desensiz ürünler gerçekten de zarif bir görüntüye sahip. Siyh ile kombinlendiği zaman gayet güzel sonuçlar veren yeşil eşarplara göz gezdirmekte fayda var.

Desenli Yeni Sezon Eşarp Modelleri: Desenli eşarplar kombine hareket katmak için güzel bir seçenek olacaktır. Fakat desenden kastımız da öyle göz yoracak ölçülerde değil de, daha sade ürünler diyebiliriz. Beyaz üzerine kırmızı gibi dikkat çekici renklerin kullanıldığı modeller şu aralar bir hayli popüler. Bunun yanında leopar desenli ürünlerin de hala sokak modasında kendine yer bulduğunu da hatırlatmakta fayda var.

Bir önceki yazımız olan 2016 Michael Kors Çanta Modelleri başlıklı makalemizde En Güzel Çanta Modelleri ve Yeni Michael Kors Çanta Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.