2016 Yazlık Tesettür Pantolon Modelleri


1x1.trans
Salaş Siyah Yazlık Tesettür Pantolon Modelleri

Yaz sezonunda tesettürlü bayanların sıklıkla tercih edeceği ürünlerden birisi de pantolonlar. Bu sezon yazlık pantolonlarda ürün çeşitliliğinin geniş olması sayesinde birçok kişi istediği tarza bürünebilecek gibi görünüyor. Bizde sizlere yeni sezonun trend yazlık pantolonlarından söz edeceğiz.

Sarı Yazlık Tesettür Pantolon Modelleri: Yazlık pantolonlarda bu sezon sarıyı bolca göreceğiz. Birçok tesettürlü bayanın kombininde yer vereceği sarı renkli modelleri kombinlerken beyaz gömlek ve bluzları tercih edebilirsiniz. Alternatif olarak yeşilin açık tonları da sarı ile büyük bir uyum sağlıyor.

Siyah Yazlık Tesettür Pantolon Modelleri: Siyahta yazlık tesettür pantolonlar için güzel bir seçenek oluşturuyor. Özelliklede salaş siyah pantolonlar hem günlük yaşam hem de özel davetler için güzel bir tercih. Bu tarz modellerin üzerine beyaz, uzun bluzlar ya da tunikler tercih edilebilir. Kalem pantolonları ise daha kısa üstlerle kombinlemek mantıklı olacaktır.


Mavi Yazlık Tesettür Pantolon Modelleri: Tesettürlü bayanların kot pantolonları da bolca kullandığını göz önünde bulundurursak bu sezon mavi renkli kotların da trend ürünler arasında yer alacağını söyleyebiliriz. Özellikle buz mavisi rengin hakimiyetindeki kotların günlük yaşamda sıklıkla kullanıldığına şahit olacağız. Alternatif olarak mavinin daha koyu renklerini keten ya da kumaş pantolonlarda tercih etmelisiniz.

Beyaz Yazlık Tesettür Pantolon Modelleri: Beyazı da göz ardı etmemek gerekiyor. Geçtiğimiz yıllarda çok popüler olan, bu sene de tekrardan popüler hale geleceğini düşündüğümüz pantolon etekler için en ideal renk beyaz. Dar kesim pantolonlarda da kullanılabilecek olan beyaz her zaman için güzel bir alternatif oluşturuyor.

Bir önceki yazımız olan Kayra Yazlık Tesettür Gömlek Modelleri başlıklı makalemizde Kayra Gömlek Modelleri ve Tesettür Gömlek Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*