2016 Yazlık Tesettür Elbise


Beyaz Yazlık Tesettür Elbise Modelleri
Beyaz Yazlık Tesettür Elbise Modelleri

Havaların ısınmasıyla birlikte bizler için en ideal kıyafet yazlık elbiseler oluyor. Hem şık hem de rahat bir yapıya sahip olan yazlık elbiselerde ürün çeşitliliğinin de geniş olması bizler için önemli bir avantaj. Hal böyle olunca da yaz sezonunda popüler hale gelecek elbiseler modellerinden, renklerden söz etmenin yerinde olacağını düşünüyoruz.

Beyaz Yazlık Tesettür Elbise: Yaz sezonunda açık renkler popülerlik kazanacak. Bunların başında da beyaz renk geliyor. Beyaz yazlık elbiseler son derece sade bir yapıya sahip olup, aynı zamanda zarif görüntüsüyle de beğeni topluyor. Bazı modellerde fazla abartıya kaçılmamak kaydıyla dantel detaylarına da yer vermek mümkün olmakla birlikte, parlak taşlı süslemeler de yaz sezonunda bir hayli fazla tercih edilecek diyebiliriz.

Desenli Yazlık Tesettür Elbise: Yazlık elbiselerde söz ederken desenli modelleri göz ardı etmek hata olur. Desen detaylarının kullanıldığı modellerde genel hatlarıyla açık renklerin hakimiyetinden söz edebiliriz. Krem, bej, açık sarı, açık mavi ve pudra gibi renkler desenlerde bolca karşımıza çıkacak. Desenli modeller içerisinde tercihte bulunurken karman çorman ürünlerden uzak durmakta da fayda var.

Siyah Yazlık Tesettür Elbise: Biraz evvel yaz sezonunda açık renklerin popüler olacağından söz etmiştik fakat bu noktada siyah bir istisna. Hangi dönem olursa olsun asla vazgeçilemeyen siyah yazlık elbiselerde de sıklıkla karşımıza çıkacak olup, siyah elbiselerin bel kısmında ince bir altın rengi kemer kullanılabilir.

Mavi Yazlık Tesettür Elbise: Son olarak önümüzdeki süreçte mavi renkli yazlık elbiselerinde bir hayli fazla tercih edileceğini söylemekte fayda var. Özellikle de açık mavi elbiseler, üzerinde beyaz kumaş detaylarıyla günlük yaşam için ideal bir tercih haline geliyor.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.